Ana SayfaGenelRealme 10 için yeni bilgiler geldi

Realme 10 için yeni bilgiler geldi

Realme 10 kısa bir süre önce sertifika sitelerinde görülmüştü. Son olarak ise başka bir sertifika tabanında görülürken, cihaz hakkında da önemli bilgiler ortaya çıkmış oldu.

Öncelikle hatırlatmak gerekirse Çinli akıllı telefon üreticisi, gelecek yıl yeni Realme 10 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak herhangi bir resmi duyurudan önce cihaz, BIS, NBTC, EEC ve Endonezya Telekom sertifikasyon web siteleri dahil olmak üzere büyük sertifika web sitelerinde görüldü. Şimdi, IECEE veritabanında da listelenmiş olarak bulundu. CB test sertifikasındaki bu yeni liste, cihazın pil kapasitesini ortaya koyuyor ve aynı zamanda RMX3630 model numarasını da taşıyor.

r6

Özellikle bu, BIS, NBTC, EEC ve Endonezya Telekom sertifika veri tabanlarındaki listelerde de bulunan model numarasıyla aynıdır. Önceki görüşler Realme 10 ile ilgili daha ince ayrıntıları ortaya çıkarmazken, en son sertifikalar cihazın 4.880mAh büyük bir pil paketi ile çalıştırılacağını ortaya koydu. Başka bir deyişle, cihaz, tipik pilin yaklaşık 5.000 mAh kapasite birimi olması muhtemel olan 4.880 mAh pil kapasiteli bir pil kapasitesi ile gelecek.

Realme 10

Ne yazık ki, Realma 10 için yeni sertifika web sitesi tarafından paylaşılan bilgiler çok sınırlıydı. Lansmanına birkaç ay kala olmasına rağmen, önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Samsung, Galaxy S23 serisinde Exynos yonga setini kullanmaya devam edebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting