Ana SayfaGenelRealme Book, satışa sunulduğu ilk beş dakikada rekor kırdı

Realme Book, satışa sunulduğu ilk beş dakikada rekor kırdı

Realme, bir süredir Realme Book laptopı üzerinde çalışıyordu. Şirket nihayet onca uğraşın ardından Realme Book’u farklı pazalarda piyasaya sürdü. Şirketin, ilk dizüstü bilgisayarı ile cihaz portföyü resmen genişlemiş oldu. Laptop ayrıca satışa sunulduğu ilk beş dakikada yoğun bir ilgi ile karşılaştı. İşte detaylar.

Realme’nin yeni piyasaya sürülen dizüstü bilgisayarı, markanın anavatanı Çin’de resmi olarak satışa çıktı. Şrket, Realme Book’un ilk satışı için etkileyici satış rakamlara ulaştığını bildirdi. Realme, Çin’deki ilk satışta 10 milyon yuan değerindeki Realme Book birimlerini beş dakika içinde satmayı başardığını iddia ediyor. Rakamlar, şirketin kendi çevrimiçi mağazasının yanı sıra JD.com ve Huantai Mall’da kayıtlı satışları da içeriyor. Bu rakam, ilk beş dakikada elde edilen rekor bir rakam olarak nitelendiriliyor.

Realme Book, satışa sunulduğu ilk beş dakikada rekor kırdı

Çin’de Realme Book’un iki modeli mevcut.  Core i5 + 8GB RAM + 512GB SSD, 4,299 yuan (664 $) iken Core i5 + 16GB RAM + 512GB SSD modeli 4.699 yuan (725 $) olarak fiyatlandırılıyor.  Realme Book metalik bir gövdeye sahip olarak tasarlanmış. Cihaz aynalı bir marka logosuna ve ön kısımda arkadan aydınlatmalı bir klavyeye sahip. Dizüstü bilgisayar sadece 1,38 kg ağırlığında ve 14,9 mm inceliğinde. Renk seçenekleri arasında ise “Gerçek Mavi” ve “Gerçek Gri” seçenekleri bulunuyor. Cihaz 16 GB’a kadar LPDDR4X RAM ve 512 GB’a kadar PCIe SSD depolama ile birleştirilmiş 11. Nesil Intel Core i5 işlemci tarafından destekleniyor.

Samsung, Hava Durumu uygulamasında reklam göstermeyi durdurdu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU