Realme Book sızdırıldı! Muhtemelen 16 Haziran’da Realme Pad ile piyasaya çıkacak

Realme Book sızdırıldı! Muhtemelen 16 Haziran'da Realme Pad ile piyasaya çıkacak

Dün, Realme Avrupa ve Hindistan CEO’su Madhav Sheth, şirketin ilk dizüstü bilgisayarının gelişinden söz etti. Şimdi, Android Authority tarafından yeni bir rapor, bu cihazın Realme Book olarak adlandırılacağını ortaya koydu. Yayın ayrıca cihazın canlı çekimlerini de paylaştı. İşte Realme Book’un sızdırılmış görüntüleri.

Realme Book, gümüş rengi boyalı şık bir kasaya sahip olduğu için MacBook’tan ilham alan bir tasarıma sahip. Yayın, cihazın kapağında Realme markalı bir alüminyum yapıya sahip olduğunu ortaya çıkardı. Cihazın alt tarafında, stereo çıkış sunacağını gösteren çift hoparlör ızgarası bulunuyor gibi görünüyor. Yayın, Realme Book’un USP’sinin, ince çerçevelerle çevrili 3:2 en boy oranını destekleyen ekranı olduğunu iddia ediyor. Realme Book’un bağlantı noktaları, yayın tarafından paylaşılan görüntülerin hiçbirinde görünmüyor. Ancak, şarjı destekleyebilecek bir USB-C bağlantı noktasına sahip olduğunu iddia ediyor. Realme notebook’un da farklı konfigürasyonlarda gelmesi bekleniyor.

Realme Book sızdırıldı! Muhtemelen 16 Haziran'da Realme Pad ile piyasaya çıkacak

Şirket, Realme Book’un yanı sıra yeni bir tablet üzerinde de çalışıyor. Dün, Realme CMO’su Francis Wang, hayranların şirketin ilk tabletinin adı olarak Realme Pad ve Realme Tab arasında karar vermelerini sağlayacak bir anket yaptı. Yayın tarafından paylaşılan çekim, cihazın Realme Pad olarak kapağı kıracağını gösteriyor. Tabletin metal bir yapıya, kare bir tasarıma ve arkasında bir veya iki kameraya sahip olduğu ortaya çıktı. Realme Book ve Realme Pad’in 16 Haziran’da düzenlenen Realme GT 5G küresel lansman etkinliği sırasında duyurulması bekleniyor. Her iki cihazın da rekabetçi fiyat etiketleriyle piyasaya çıkması bekleniyor.

Android 12 Beta 2, Pixel cihazlarına sunuluyor