Amazon 6000 TL’ye PS5 satacak!

Amazon 6000 TL'ye PS5 satacak

Dünyanın en büyük perakendecilerinden Amazon tekrardan 6000 TL’ye PS5 satacak. Amazon Gaming Week kapsamında PS5’in dijital sürümü tavsiye edilen satış fiyatından yani 6000 TL’den satılacak.

Amazon 6000 TL’ye PS5 satacak! Amazon.com.tr, Amazon Gaming Week etkinliğinin ilk kez Türkiye’deki müşterilerle buluştuğunu duyurdu. 25-31 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Gaming Week boyunca Türkiye’deki oyun severlere yönelik cazip fırsatlar ve özel etkinlikler sunulacak.

Amazon Gaming Week boyunca oyun severler HP, Monster, Excalibur, Microsoft, LG, Corsair, Logitech, Steelseries, MSI gibi popüler markaların oyuncu ürünlerinde öne çıkan fırsatlardan faydalanırken, oyun bilgisayarlarından konsollara, klavye ve kulaklıklardan monitörlere, oyun deneyimlerini iyileştirmek için ihtiyaç duyabilecekleri geniş bir ürün seçkisine cazip indirimlerle sahip olabilecekler.

Amazon 6000 TL’ye PS5 satacak!

Amazon.com.tr, Türkiye’de bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Gaming Week’i yüzlerce üründe müthiş indirim ve fırsatın yanı sıra, popüler Türk yayıncılar Ferit Karakaya (wtcN) ve Kemal Can Parlak’ın (Kendine Müzisyen) sunuculuğunu gerçekleştireceği üç özel canlı yayın ile kutlayacak. 25, 27 ve 30 Ağustos tarihlerinde, saat 21.00’da wtcN ve Kendine Müzisyen’in Twitch kanallarında düzenlenecek canlı yayınlarda wtcN ve Kendine Müzisyen, Prime Gaming’in Ağustos ayında üyelerine bedava sunduğu oyunlarla ilgili deneyimlerini izleyicilerle paylaşacak. Etkinlik boyunca oyun tutkunları, Logitech, Samsung, Philips, Asus ve daha birçok prestijli markanın oyun ürünlerinde Prime’a özel indirimlerin de dahil olduğu harika fırsatlardan haberdar olup bu ürünleri satın alabilecekler.

Sony PlayStation 5 Konsol 7.499 TL
Sony PlayStation 5 Dijital Sürüm 5.999 TL
LG oyuncu monitörlerinde %30’a varan indirim
MSI ürünlerinde %30’a varan indirim
Logitech G G513 Clicky Mekanik Oyuncu Klavyesi 949 TL
Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse 549 TL
JBL Quantum 100 Kulak Üstü Oyun Kulaklığı – Kablolu 3,5 mm Jak – Çıkarılabilir Boom Mikrofonlu 319 TL

Volkswagen 2022 Jetta’yı tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir