Razer Wrist Rest bilek yastık modelleriyle daha rahat oyun deneyimleri

yu54u65i

Oyun oynarken bileklerin rahat konumlandırılması önemlidir. Bu sayede hem kontrol mekanizmasını daha iyi yönetir hem de oyunlardan daha fazla keyif alırsınız. Tam tersini düşünelim. Bilekleriniz kısa sürede rahatsız olsa, ne oyuna odaklanabilir ne de keyif alabilirsiniz. İşte bilekler için hazırlanan yastıklar tam da burada devreye giriyor. Bu yazımızda size Razer’ın farklı boyutlarda klavyeler için hazırladığı bilek yastıklarından, yani Razer Wrist Rest modellerinden söz edeceğiz.

Razer Wrist Rest denildiğinde, şu günlerde akıllara dört farklı model geliyor. Sıralamak gerekirse…

Standart Edition başlığı altında üç farklı model var. Bunlar:

Mini:
Ufak boyutlardaki klavyeler için uyumlu olan bu bilek yastıkları, kolaylıkla uyum sağlıyor ve uzun süreli deneyimlerde bileklerinizin yorulmasının önüne geçiyor. Yumuşak peluş yastık tasarımı sayesinde bilekleriniz rahat ediyor ve ağrı hissetmiyorsunuz. Yastığın alt kısmının kaymaz lastik ayaklara sahip olması da ayrıca artı.

Bu versiyon, 19.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Razer Wrist Rest bilek yastık modelleriyle daha rahat oyun deneyimleri

Tenkeyless:
Bu, mini modele kıyasla biraz daha büyük, ama bu tip klavyelerde de nümerik tuş takımı yer almıyor. Minimal yapıda ve oyun odaklı hareket edenler için uzun süreli deneyimlerde keyifle hareket etmek için ideal. Tıpkı mini modelde olduğu gibi bu modelde de yumuşak peluş yastık var ve kaymaz alt yüzey sayesinde güvenli kullanım mümkün oluyor.

Bu versiyon, 19.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Full-Sized:
Bu da adından anlaşılacağı üzere standart boyutlarda herhangi bir klavyeyle uyumlu olarak kullanabileceğiniz bir bilek yastığı. Uzun süreli deneyimlerde bileklerinizi keyifle konumlandırabiliyor ve kaymaz zemin sayesinde sorun yaşamıyorsunuz. Yani az evvel bahsettiğimiz iki modelle aynı detaylara sahip. Tek farkı, daha büyük boyutlarda olması ve tam boy klavyelerle uyumlu olması.

Bu versiyon, 19.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Pro Edition başlığı altında da tek model bulunuyor. Yani Wrist Rest Pro.

Wrist Rest Pro:

Tam boy klavyelerle uyumlu, bileklerinizi rahatlatan ve kaymaz zemini sayesinde saatlerce oyun keyfi yaşamanıza yardımcı olabilen bir ürün. Bu ürünün diğerlerine kıyasla en önemli farkı, yastığın içinde soğutma jeline de yer veriyor olması. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda ısınma, bileklerde terleme gibi can sıkıcı gelişmelerin önüne geçilebiliyor.

Bu versiyon, 34.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite oyuncu kulaklığı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir