Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite oyuncu kulaklığı

ty4y45u53

Ses, biz oyun severler için en önemli detaylar arasında yer alır. Özellikle de online oyunlarda, en ufak işitsel detayı dahi duymak, nereden geldiğini öğrenmek isteriz, ki ona göre hamle yapalım. İyi hoparlörler, iyi kulaklıklar her daim önemlidir. Tabii her ne kadar oyun için desek de, müzik ve sinema keyfi için de benzer şeyleri söylemek mümkün. Bu yazımızda bahsedeceğimiz ürün ise, Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite kulaklık.

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite, tasarım hatları itibarıyla oldukça heybetli, ek detayları itibarıyla da sizin bir “gamer”, yani ” oyuncu” olduğunuzu rahatlıkla yansıtabilecek bir kulaklık.

425 gram ağırlıktaki ürün, ilk etapta, kulaklıkların ön yüzlerinde yer alan RGB aydınlatma sistemiyle ön plana çıkıyor, ki bildiğiniz gibi artık RAM’lerde dahi aydınlatma sistemleri kullanılıyor ve yeni nesil oyuncular bu detaylara bayılıyor. Tabii isterseniz bu sistemi kapatabiliyorsunuz da.

Sonrasında, ürünün kulaklık yastıklarının büyük tasarlandığını ve uzun süreli kullanımlarda kulakta terleme ya da ağrı gibi can sıkıcı detaylar ortaya çıkarmadığını söyleyebiliriz. Üst kısımdaki kafa bandını kolaylıkla ayarlayabiliyor ve deyim yerindeyse dış dünya ile bağınızı koparıyorsunuz. Ses yalıtımı tarafında da kulaklığın iyi olduğunu, dışarıya sızdırdığı ses miktarının çok az olduğunu söylemeliyiz. Tabii uzun süreli deneyimlerde yüksek ses seviyesini tercih etmemeniz gerektiğini belirtelim. Kulak sağlığınızı kaybetmek istemezsiniz, değil mi?

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite oyuncu kulaklığı

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite, kablolu ve bütünleşik mikrofona sahip bir kulaklık. Yani “hem oyun oynayayım hem de dış mekânlarda da kullanırım” düşüncesindeyseniz, size hitap etmeyebilir. Çünkü ürün, özellikle ev kullanımı için uygun forma sahip. Örgü tasarımlı ve 2.2 metre uzunluktaki USB kablosu, uzun süreli kullanımlar için güven veriyor. Ayrıca mikrofonu da yüz yapınıza göre kolayca konumlandırabiliyorsunuz. Çok yönlü mikrofon, ekipçe hareket ettiğiniz online karşılaşmalarda kesintisiz sohbetler için ideal.

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite, adından da anlaşılacağı üzere 7.1 sistemi bünyesinde barındıran bir kulaklık. Tabii sanal surround sisteminden söz ediyoruz. 50mm sürücüleri bulunan kulaklık, derin bass’lar ve temiz tiz’ler sunabiliyor. Bunun bize nasıl bir faydası var derseniz, basit bir örnekle açıklayalım…

Diyelim ki Counter-Strike: GO oynuyorsunuz. Online oyunlarda, rakiplerinizin en ufak hareketlerini dahi takip etmelisiniz. 7.1 sistemli bu kulaklıklar sayesinde, rakibin ne taraftan geldiğini ve size ne kadar uzaklıkta olduğunu tahmin edebilir, ona göre önlem alabilirsiniz.
Seslerin net ve birbirinden ayrışarak alınabiliyor olması, daha fazla oyun keyfi anlamını da taşır. Tabii bu faktörler, dinlediğiniz müziklerde ve izlediğiniz filmlerde de size ekstra keyif verecektir.

Güzel bir diğer detay ise, titreşim sistemi. Öyle ya, iyi işitsel detaylar, iyi görsel detaylar derken bunlara bir de oyundaki heyecan düzeyine göre titreşim detaylarını eklediğinizde, muhtemelen çok daha etkileyici deneyimler yaşayacaksınızdır.

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite, 349 TL fiyat etiketiyle bulunabiliyor.

Oppo Reno6 akıllı telefon inceleme


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir