Razer BlackShark V2 Pro piyasaya sürüldü

Razer BlackShark V2 Pro

Razer, PlayStation ve Xbox oyuncuları için özel olarak geliştirilen yeni Razer BlackShark V2 Pro kablosuz kulaklık modelleri ile ürün gamını genişletti.

Razer BlackShark V2 Pro, oyuncuların oyun ve e-spor deneyimini üstün ses kalitesi ve iletişim özellikleri ile daha da ileriye taşımak için tasarlanmış durumda. PlayStation kullanıcıları için sunulan yeni kulaklık modeli, PS5’in Tempest 3D AudioTech teknolojisiyle daha derin ve etkileyici bir ses deneyimi vaat ediyor. Xbox kullanıcıları ise Windows Sonic ve Spatial Audio ile uyumlu, Xbox One, Series X/S ve Windows 10-11 arasındaki PC’ler için özel olarak tasarlanmış bir versiyona erişebilirler. Her iki kulaklık modeli de geniş ses aralığı sunan Razer’ın TriForce Titanium 50mm sürücülerini ve çıkarılabilir HyperClear Super Geniş Bant Mikrofonu içeriyor.

Razer BlackShark V2 Pro

Razer BlackShark V2 Pro’in bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth 5.2 ve USB-C portuyla donatılmış HyperSpeed kablosuz teknoloji bulunuyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan kulaklıklar, Razer’ın resmi web sitesinde 199,99 dolar veya 219,99 avro fiyat etiketiyle listeleniyor. Daha bütçe dostu bir seçenek arayanlar için Razer, BlackShark V2 X modelini güncelledi. 49,99 dolar veya 49,99 sterlin fiyatla sunulan bu ekonomik seçenekte kablosuz bağlantı özelliği bulunmuyor. Ancak, 50 mm büyük sürücüler ve gürültü engelleme gibi birçok premium özellik korunuyor.

Huawei’nin yeni akıllı saatleri yepyeni bir teknolojiyle gelecek