Ana sayfa Genel Razer Thresher Ultimate : Xbox One ve PS 4 İçin tasarlandı

Razer Thresher Ultimate : Xbox One ve PS 4 İçin tasarlandı

Razer,  Xbox One ve PlayStation 4 için tasarladığı kablosuz kulaklığı Razer Thresher Ultimate’ı duyurdu. Üst segment konsol kulaklığı Razer Thresher Ultimate ses kalitesi, konfor ve kablosuz güvenliğine odaklanıyor.

Razer Thresher Ultimate konsolda mümkün olan en sarmalayıcı ses deneyimi için kablosuz Dolby 7.1 çevresel ses sunuyor. Kulaklık konsoldaki en yüksek ses bant genişliğine sahip, böylece en yükseğe ve en düşüğe ulaşabiliyor.

Geniş 50 mm hoparlörler yönsel sesi, ileri düzeyde teknoloji, ses kalitesi ve gürültü izolasyonu için memory foam yastıkla desteklenmiş suni deri kulaklıkların her birine gönderiyor. Daha da uzun süren konforlu oyun deneyimi için tasarlanmış soğutucu jel doldurulmuş kulaklık yastıkları da mevcut.

Razer Thresher Ultimate 40 fit’e kadar (12.2 m) bağlantı alanıyla tasarlanmış en güvenilir kablosuz konsol kulaklığı.

Kulaklık, tek yönlü mikrofon vinci tasarımı sayesinde, temiz ses iletişimi için katlanabilir bir dijital mikrofonla birlikte geliyor. Kulaklığa entegre mikrofon ses yüksekliği, oyun ve sesli sohbet dengesi (PlayStation 4) ve ana ses (Xbox One) için kontrol ayarları; her türlü önemli ses ayarına hızlı erişim sağlıyor.

Razer’ın donanım alanındaki zengin tarihi konsola doğru genişliyor. Thresher Ultimate’a ek olarak Razer’ın turnuva sınıfı Wildcat ve Raiju kontrolcüleri zirvedeki yerini korurken bir yandan da firmanın Atrox ve Pantera fightstickleri dünyanın en ünlü profesyonel dövüş oyuncuları tarafından kullanılıyor.

Razer Thresher Ultimate, Xbox One cihaz ailesi için resmi lisanslı olarak tasarlandı ve Xbox One; Xbox One S, E3’de duyurulan Xbox One X ile uyumlu. Hem Xbox One hem PlayStation 4 modelleri Haziran ayı içinde piyasaya sürülüyor.  

Apple WatchOS 4 700 milyon egzersizi takip edecek

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler