Ana SayfaGenelPronet Akıllı Video ebeveynlerin içini rahatlatıyor

Pronet Akıllı Video ebeveynlerin içini rahatlatıyor

Evlerden çalışma hayatına devam eden veya işe gitmek durumunda olan aileler, Pronet Akıllı Video sayesinde artık bakıcıyla evde ya da diğer odada baş başa kalan çocuklarını veya evlerinde yaşayan özel ilgiye ihtiyacı olan aile bireylerini istedikleri an cep telefonundan izleyebiliyor.

Pronet Akıllı Video sayesinde hem konforu hem güvenliği bir arada sunarak hayatın her alanında kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Yaşanan koronavirüs pandemisi, alışık olduğumuz ve içinde yaşadığımız hayatı değiştirdi. Evler yeri geldi hem iş yeri hem de okul oldu. Pandemi nedeniyle geçtiğimiz dönemlerde yaşanan kısıtlamaların kalkmasıyla hayat normale dönse de pek çok şirket evden çalışma sistemine devam etme kararı aldı. İş hayatında evlerinde devam eden ailelerin de Pronet Akıllı Video hizmeti ile hayatı kolaylaştı.

Pronet Akıllı Video

Hem cep telefonu hem de bilgisayar üzerinden kontrol edilebilen Akıllı Video, evinin bir odasını ofise çeviren ebeveynler ya da evinde özel ilgiye ihtiyacı olan aile bireyleri ile yaşayan kişilerin yaşamlarına devam edebilmeleri adına kolaylık sağlıyor. Akıllı Video kullanıcıları, bir yandan bilgisayar ya da laptop üzerinden iş akışına devam ederken öte yandan diğer odada ödevini yapan ya da bakıcısı ile oyun oynayan çocuğunu kontrol edebiliyor veya evinde hasta olan kişiyi, kendisi tarafından belirlenen alanı ya da alanın tamamını cep ister telefonundan ister bilgisayardan dilediği an izleyebiliyor.

Pronet Akıllı Video

Karşılıklı görüşme özelliğine sahip

Akıllı Video kullanıcılarının evde olmadıkları zamanlarda da akılları evde kalmıyor. Cep telefonları aracılığıyla bir gözleri sürekli evde bakıcısı ile yalnız kalan bebeğinde ya da hasta yakınlarında olan kullanıcılar, Akıllı Video üzerinden kontrol sağlayabiliyor ve böylece içleri rahat ediyor. Kullanıcılar, herhangi bir durum karşısında Akıllı Video sayesinde bakıcı ile sesli iletişime geçip konuşarak müdahale edebiliyor. Yine ev dışında olunan durumlarda ya da evde bilgisayar başında yoğun bir iş temposunda çalışmalarına devam ederken kapının çalması durumunda kimin geldiğini Akıllı Video aracılığı ile kontrol edebilen kullanıcılar, karşılıklı görüşme özelliği sayesinde gelen kişiyle görüşebiliyor.

Pronet Akıllı Video

Akıllı Video nasıl çalışıyor?

Alarm durumlarında veya kullanıcının belirlediği alanlarda meydana gelen hareketler, Akıllı Video kamerasını tetikleyerek kayıt yapmaya başlıyor. Pronet Plus, bu gibi durumlarda olayın 30 saniye öncesinden başlayarak, 50 saniyelik kısa klipler halinde kullanıcının cep telefonuna anlık bildirimler gönderiyor.

Sony Xperia Ace 2022’nin özellikleri netleşiyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting