Predator GM712 : Oyunculara özel bir projeksiyon cihazı

1662619029 predator proector gm712 lifestyle 02

Kablosuz bağlantı konforunu 4000 lümenlik yüksek parlaklıkla birleştiren Acer Predator GM712 projeksiyon cihazı, HDR10 özellikli 4K UHD net projeksiyonu ile oyun deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşıyor.

Acer’ın istediğiniz ortamı oyun alanına dönüştürebilen oyun projeksiyon cihazı Predator GM712 , 4K UHD kalitesinde 300 inçe kadar genişleyebilen ekranı ile öne çıkıyor. Cihaz, sadece 2 metre mesafeden 75 inç görüntü boyutuna ulaşıyor. 4000 ANSI lümen parlaklık oranı ile aydınlık ortamlarda dahi kristal netliğinde, canlı görüntüler sunan bu lambalı projeksiyon cihazı, Dynamic Black teknolojisi sayesinde 10.000:1’e ulaşan çarpıcı dinamik kontrast oranı ile görüntüde mükemmel bir denge sunuyor.

 Acer Predator GM712

Değişken yenileme hızı ile akıcı ve kırılmasız görüntüler

Gerekli kare sayısını destekleyebilecek bir bilgisayarınız varsa Yüksek Kare Hızı modu ile bilgisayarlarda 1080p kalitesinde 240 Hz’ye ya da Değişken Yenileme Hızı modu ile en yeni konsollarda 1080p kalitesinde 120 Hz’ye kadar yenileme hızına ulaşabiliyor. Predator GM712, Değişken Yenileme Hızı sayesinde sorunsuz, görüntü kırılmasız ve akıcı bir oyun deneyimi sağlıyor. Ekranınızdaki yenilemenin konsolunuzun veya bilgisayarınızın oluşturduğu kare sayısıyla senkronize edilmesi sayesinde gecikme ve/veya titreme azaltılarak ya da ortadan kaldırılarak daha iyi görseller elde ediliyor.

Acer Predator GM712

Modunuzu seçin, TV’ye veda edin

Olağanüstü kontrast oranı, HDR10 uyumluluğu ve DynamicBlack Teknolojisi ile bu projektör, parlak sahnelerde ayrıntıları daha belirgin hale getiriyor. Karanlık sahnelerde ise zengin siyah tonlar korunuyor. Ayrıca gölgelerdeki gizli ayrıntılar genel parlaklığı artırmak için iyileştiriliyor. Görüntülere ince ayar yapan Oyun Modu, kendinizi oyunun heyecana kaptırmak veya gizlenen düşmanlarınızı tespit etmek için kontrastı ve karanlık seviyeleri geliştiriyor. Ayrıca, ek futbol modu parlak sahnelerdeki parlaklığı, doygunluğu, netliği ve gamayı geliştirerek son derece canlı görüntüler sunuyor.

Acer Predator GM712

Kablosuz bağlantı ile kablo karmaşasına son

Kablosuz dongle ile cihazlarınızla kolayca iletişim kurabilen ve bu sayede sizi kabloların yarattığı karmaşadan kurtaran projeksiyon cihazı, size en iyi görsel-işitsel deneyimi sunmak için çok sayıda ses-görüntü platformuyla çalışıyor ve çeşitli uygulamalara kolayca bağlanmanıza olanak tanıyor. 10 W özellikli hoparlöre sahip olan projeksiyon cihazı, seslerin net ve yüksek bir şekilde gelmesini sağlıyor, bu sayede muhteşem görüntüleri kaliteli bir ses deneyimi ile taçlandırıyor.

Apple Watch Series 3 satışları durduruldu! Bir devrin sonu