Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch Series 3 satışları durduruldu! Bir devrin sonu

Apple Watch Series 3 satışları durduruldu! Bir devrin sonu

WWDC 2022’de Apple, Apple Watch Series 3’ün watchOS 9’u desteklemeyeceğini doğrulamıştı. O zamandan beri yazılar duvarlarda. Ve şimdi resmiyet kazandı: Apple sonunda Series 3’ü çevrimiçi mağazasından kaldırdı.

Apple Watch Series 3 satışları durduruldu! Bir devrin sonu! Bunun uzun zaman önce geldiğini söylemek yetersiz kalır. Smartwatch donanımı genellikle yaklaşık üç yıl sonra mücadele etmeye başlar ve Series 3 ilk olarak beş yıl önce 2017’de piyasaya sürüldü. O zamanlar, LTE bağlantısını destekleyen ilk Apple Watch’dı – çok az akıllı saatin yetenekli olduğu bir zamanda büyük bir başarıydı. Series 4 bir yıl sonra piyasaya sürüldüğünde, 199 $ ile daha ucuz bir giriş seviyesi saat olarak satışta kaldı. Apple onu mağazadan kaldırana kadar da fiyatı burada kaldı.

Apple, Apple Watch Series 6 resmi programından çıkardı

Apple Watch Series 3 satışları durduruldu! Bir devrin sonu

Bu Apple adına zekice bir karar. Daha önce hiç akıllı saat sahibi olmamış kişiler için amiral gemisine 400 dolar vermek sinir bozucu olabilir. İndirimli Seri 3, potansiyel olarak “daha güvenli” bir alternatifti. Ancak Series 3’ü tutma kararı, özellikle Apple 2020’de Apple Watch SE’yi piyasaya sürdükten sonra, zaman geçtikçe daha az anlamlı hale geldi. Sadece bu değil, birkaç Series 3 sahibi, eskiyen akıllı saati hem watchOS 7 hem de watchOS 8‘e güncelleme sorunları bildirdi.

Apple watchOS 8, ultra geniş bant teknolojisi ve birkaç yeni özellik için destek getiriyor

Şimdi, yeni bir Apple Watch SE ve Apple Watch Ultra’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte, yeni bir Series 3 satın almak için iyi bir neden kalmadı. SE yeni giriş seviyesi saat olurken, Series 8 onun yerini alıyor. Ultra artık premium model olarak serinin en üstünde yer alıyor. Teknik olarak, Apple, WWDC biter bitmez Seri 3’ü emekli etmeliydi.

Apple Watch EKG

Seri 3 sahibiyseniz, şimdi yükseltmeyi düşünmek için iyi bir zaman olabilir. Artık zamanı geldi.

Tesla otonom sürüş özelliğindeki fiyat zammını resmileştirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting