Ana SayfaGenelTürk Telekom Yatırımcı İlişkileri EMEA’nın en iyisi seçildi

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri EMEA’nın en iyisi seçildi

Türk Telekom , Institutional Investor’ın düzenlediği 2022 Europe & EMEA Equity Awards’da 2 ödül birden aldı. Sektörel kategoride EMEA bölgesinde “ Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirket ” seçilen Türk Telekom, aynı zamanda tüm şirketler ve sektörler arasında da en yüksek puanı alarak EMEA bölgesinde “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirket” ödülü ile zirveye yerleşti.

Türk Telekom , özellikle uluslararası finans alanına odaklanmış, önde gelen bir uluslararası iş dünyası yayıncısı olarak bilinen Institutional Investor’ın düzenlediği 2022 Europe & EMEA Equity Awards’da 2 ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı. 39 şirketin değerlendirildiği “Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon” sektör kategorisinde EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirket” ödülünü kazanan Türk Telekom ayrıca EMEA bölgesinde 251 şirketin değerlendirildiği tüm sektörler arasında da toplamda en yüksek puana ulaşarak birinci oldu.

yatırım tavsiyesi Türk Telekom

Detaylı kriterler kazananı belirledi

Equity Awards’da ödüller, 2022 Developed Europe & Emerging EMEA Executive Team anketinde dünyanın önde gelen yatırımcılarının ve analistlerinin, yatırımcı ilişkileri ekiplerine ve şirket profesyonellerine verdikleri oylarla belirlendi. Şirketler, yatırımcı ilişkileri departmanlarının iletişim yöntemleri ve yetkinlikleri, kurumsal raporların ve yatırımcı iletişiminde kullanılan dokümanların kalitesi, yatırımcı ilişkilerinde uygulanan iletişimin şeffaflığı gibi pek çok kritere tabi tutuluyor.

50 yılı aşkın süredir yayıncılık faaliyetlerine devam eden Institutional Investor, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan şirketleri 7 Eylül’de Londra’da düzenlenen Europe & EMEA Equity Awards organizasyonunda ödüllendirdi. Dünya çapında ekonomi ve finans alanlarına katkı sağlayan kurum, yaptığı çalışmalarla ekosisteme yön vermeye devam ediyor.

Meta bünyesinde beklenmeyen işten çıkarım!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting