Popüler Samsung modeli Android 13 güncellemesi alıyor!

Android 13 yeni detayları

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Android 13 güncellemesi için çalışmaya devam ediyor. Yeniden eskiye doğru devam eden güncelleme çalışmalarında sıra 2020 modellerine geldi bile.

Popüler Samsung modeli Android 13 güncellemesi alıyor! Samsung, son 5 yılda güncelleme konusunda inanılmaz bir atılım gösterdi. Önceki yıllarda yeni sürüm güncellemesi konusunda hep en gerilerde kalan, bu nedenle de kullanıcılarının eleştiri oklarının bir numaralı hedefi haline gelen Güney Koreli teknoloji devi, yaptığı hamleler neticesinde artık sektörün en hızlı güncelleme dağıtan isimlerinden biri konumuna yükseldi.

Android 13 yeni detayları

Özellikle Android 13’ün tanıtılmasıyla birlikte bu yeni durumunu bir kez daha kanıtlama fırsatı bulan Samsung, daha şimdiden birçok amiral gemisi modelini Android 13 tabanlı One UI 5 Beta programı kapsamına aldı.

Android 13 daha fazla telefona geliyor!

Popüler Samsung modeli Android 13 güncellemesi alıyor!

Şirketten bugüne kadar yapılan açıklamalara baktığımız zaman Galaxy S22 serisi, Galaxy S21 serisi, Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Flip3 gibi modellerin çoktan yeni sürümün beta programına dahil edildiğini görüyoruz. Bununla birlikte Güney Koreli teknoloji devi, artık sıranın 2020 yılında satışa sunulan Galaxy S20 serisine de geldiğini duyurdu.

samsung 1

Buna göre, eğer siz de Galaxy S20 serisi modellerinden birine sahipseniz ve Beta programına katılmış durumdaysanız, Android 13 sürümünü test etmeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte eğer bugüne kadar hiçbir Beta programına katılmadıysanız, Android 13 sürümünü deneyimlemek için bir süre daha beklemenizi ve yeni işletim sistemi sürümünün kararlı son halinin servis edilmesiyle güncellemeye dahil olmanızı tavsiye ederiz.

Siber güvenlik uzmanları şifreler konusunda uyardı