Polo Ocak fiyatları belli oldu! 134 bin TL’lik fark!

Volkswagen Polo

#İŞBİRLİĞİ

Volkswagen yeni kasa Polo için Ocak ayı fiyatlarını açıkladı. Sizlerin de az çok tahmin edebileceği üzere Polo fiyatları tahammüllerin ötesine geçmiş durumda. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Volkswagen Polo Ocak fiyatları belli oldu! 134 bin TL’lik fark! Son 1 yıldır döviz kurları yükseliş eğiliminde olsa da otomobil fiyatlarında öyle çok büyük yükselişler olmamıştı. Ta ki Aralık ayına kadar.

Üstelik geçtiğimiz yılın sonlarında hemen hemen tüm otomobil üreticileri model fiyatlarını yukarı yönlü olarak güncellemişlerdi. 2021’e gelmemizle birlikte düşüşler de başlamıştı.

Muhtemelen önümüzdeki aylarda döviz kurlarında yukarı yönlü bir dalgalanma olmazsa fiyatlar bu seviyelerde kalmaya devam edecektir. Elbette burası Türkiye. Yarın ne olacağını kestirmek hayli güç olabiliyor. dolayısıyla biz fiyatların düşmesini beklerken artan bir fiyat tablosuyla da karşılaşabiliriz. Bu da bizler için çok büyük bir sürpriz olmaz.

Volkswagen Polo Ocak fiyatları belli oldu! 134 bin TL’lik fark!

Zira 2020 yılında dünyanın genelinde otomobil satışları durma noktasına gelirken, Türkiye’de ise stok bulunamıyordu. Dolayısıyla ülkemizdeki otomobil sektörüne akıl sır erdirmek pek de kolay olmayabiliyor. O yüzden size tavsiyemiz otomobil alma gibi bir niyetiniz varsa fazla beklememeniz. Zira önümüzdeki süreçte bizleri nelerin beklediğini kestirmek biraz güç.

Dilerseniz aşağıdan güncel Volkswagen Polo fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Realme dizüstü bilgisayar piyasasını çok sevdi

1.0 80 PS Manuel Impression

Fiyatı: 360.400,00 TL

Volkswagen Polo Ocak fiyatları belli oldu