Pokémon Hisuian Snow için ilk bölüm yayınlandı

pokemon 1

İnsanların ve Pokémon’ların arkadaş ve rakip olarak uyum içinde yaşadığı günümüz Pokémon anime ve oyunlarından farklı olarak, Pokémon Legends: Arceus’a dayanan yeni bir sınırlı dijital şort serisi olan Pokémon: Hisuian Snow, insanların cepte taşınabilen canavarları henüz tam olarak anlamadığı uzak bir geçmişte geçiyor.

Pokémon Hisuian Snow için ilk bölüm yayınlandı. Arceus gibi, Hisuian Snow‘un yazar Taku Kishimoto ve yönetmen Ken Yamamoto’nun ilk bölümü “Onto the Icy Blue”, Hisui bölgesinin ne kadar acımasız olabileceğini ilk elden öğrenen bir gencin hikayesini anlatıyor. Hisui’ye gökyüzündeki bir yarık yoluyla gelen bir zaman yolcusuna odaklanmak yerine Hisuian Snow, kahramanı Alec (Lizzie Freeman) ve babasının (Steve Kramer) hasat için uzak bölgeye seyahat ederek kendileri için nasıl hayat kurduklarını anlatıyor.

Pokémon Hisuian Snow

Hisui’nin sert iklimi orada bir hayat kurmayı özellikle zorlaştırsa da, Alec’in babasının en çok endişelendiği şey, oğlunun vahşi Pokémon’un ne kadar tehlikeli olabileceğine dair görüşleri.

Pokémon Hisuian Snow

Pokémon Hisuian Snow için ilk bölüm yayınlandı

Oyunun hikayesi insanların fantastik güçleri nedeniyle Pokémon’lardan nasıl korktuklarına odaklanıyor. Ancak Hisuian Snow, insanların kendi şiddet ve vahşet kapasitesinin Hisui’nin Pokémon’una nasıl keskin bir tehdit oluşturduğunu gösteriyor. Kısalığına rağmen, Hisuian Snow’un ilk bölümü, Arceus’un Pokémon dünyasını ele geçirmesini tanımlayan güzelliği ve kasvetliliği kesinlikle ortaya koyuyor ve kısa bölüm, Pokédex’inizi bitirmek için ihtiyacınız olan bir işaret olabilir.

Pokémon Hisuian Snow

Pokémon: Hisuian Snow’un ilk bölümü şu anda YouTube’da yayınlanıyor ve dizinin son iki bölümünün  de yakın bir gelecekte çıkması planlanıyor.

Xbox Game Pass kütüphanesi için güncel liste yayınlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir