Ana sayfa Genel Pokemon Sword & Shield için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Pokemon Sword & Shield için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Pokemon serisinin yeni oyunu Sword & Shield 15 Kasım’da raflardaki yerini alacak. İşte Nintendo Switch için yayınlanacak olan Pokemon oyununa ait yeni ekran görüntüleri.

Nintendo’nun taşınabilir el konsollarındaki en uzun soluklu serilerinden biri olan Pokemon, yakında yeni oyunu ile bir kez daha Switch platformuna konuk olacak. Bilindiği üzere Nintendo şimdiye kadar Switch için özgün bir Pokemon oyunu çıkarmadı. Konsolun satışa çıkmasından kısa süre sonra piyasaya sürülen Pokemon Let’s Go Pikachu, eski Pokemon Yellow oyununun yeni bir uyarlamasıydı. Yani yeni, orijinal bir hikayeye sahip değidi.

Önümüzdeki Kasım ayında raflardaki yerini alacak olan Pokemon Sword & Shield ise tamamen orijinal bir senaryo ile gelecek.

Oyun Galar isimli bir bölgede geçecek. Klasik olarak yine gym liderleri ile mücadele ederek rozet toplamaya çalışacağız. Elbette bu oyunu özel kılan detay grafikleri ve oynanış dinamikleri olacak.

Nintendo ilk defa bir pokemon oyununda açık dünya temasına yakın bir stil deneyecek. Eğer bu stil oyuncular tarafından beğenilirse, belki ilerleyen nesillerde GTA benzeri pokemon oyunlarıyla da karşılaşabiliriz. Elbette bu şimdilik bir varsayım.

Dilerseniz yeni Pokemon oyunu için yayınlanan son ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. (Görselleri büyütmek için üzerine tıklayın)

Gamescom PS5 ve diğer detaylar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler