Ana sayfa Oyun PlayStation E3 etkinliğinde hangi oyunları sergiledi?

PlayStation E3 etkinliğinde hangi oyunları sergiledi?

PlayStation, dün E3 etkinliğinde yeni oyunlarını sergiledi. PlayStation E3 etkinliğinde sergilediği oyunları biz de sizler için bir araya getirdik. Bakalım PS4’e hangi oyunlar gelecek?

Oyuncuların merakla beklediği E3 etkinliğinin bugün sonuna geliyoruz. Nintendo ile kapanışı yapacak olan E3 etkinliğinde, dün Türkiye saati ile 04:00‘da Sony sahne aldı. PlayStation E3 etkinliğinde geçtiğimiz yıllara göre biraz kötü performans sergilese de yeni oyunları ile PS4 sahiplerini heyecanlandırdı.

Sınırlı sayıda oyun tanıtarak PlayStation 5‘in seneye geleceğinin sinyallerini veren PlayStation ekibi, The Last of Us: Part II, Spider-Man ve Dead Stranding oyunları ile geceye damgasını vurdu.

Xbox E3 etkinliğinde hangi oyunları sergiledi?

Biz de sizler için PlayStation’ın E3 etkinliğinde duyurmuş olduğu tüm oyunların fragmanlarını bir araya getirdik. Bakalım önümüzdeki dönemde PlayStation 4 sahiplerini hangi oyunlar bekliyor olacak?

PlayStation E3 etkinliğinde hangi oyunları tanıttı?

Destiny 2 DLC

Diğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler