Ana sayfa Oyun Xbox, E3 etkinliğinde hangi oyunları sergiledi?

Xbox, E3 etkinliğinde hangi oyunları sergiledi?

Microsoft, E3 2018 etkinliğinde Xbox ile yer aldı. Xbox cephesi birbirinden güzel oyunlar ile rakibi PlayStation’a adeta göz dağı verdi. İşte Xbox’ın tanıttığı oyunlar!

Oyuncuların merakla beklediği E3 etkinliğinde Microsoft sahne aldı. Xbox ile boy gösteren Microsoft, özel oyunlarının yanında dünyada ilk defa gösterimi yapılacan oyunlara da ev sahipliği yaptı. Birbirinden güzel oyunların tanıtıldığı bu etkinliğe şüphesi ki Cyberpunk 2077 damgasını vurdu.

Gears 5, Just Cause 5, Devil May Cry 5, Cyberpunk 2077, Jump Force, Cuphead DLC, Forza Horizon 4, Halo Infinite ve The Divisin 2 gibi oyunları sergileyen Microsoft, bu zamana kadar ki en iyi etkinliğini düzenledi diyebiliriz.

E3 2018 Türkiye saatleri belli oldu!

Biz de sizler için bazıları konsola bazıları ise tüm platforma gelecek olan oyunların fragmanlarını bir araya getirdik. Bakalım bu yıl oyuncuları hangi oyunlar bekliyor?

Cyberpunk 2077

Diğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler