Ana SayfaHaberPlanetSide 2’nin Müzikleri Yeni Videoda

PlanetSide 2’nin Müzikleri Yeni Videoda

ProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertaiment (SOE) PlanetSide 2 deneyiminde müziklerin rolünü ortaya çıkaran yeni seri “Behind the Battle Lines” ın ilk bölümünü piyasaya sundu.

Bu yepyeni videoda, SOE Ses Direktörü Rodney Gates, Besteci Jeff Broadbent ve Yapımcı/Orkestra Düzenleyicisi Assaf Rinde izleyicileri PlanetSide 2’nin ilk kayıt aşamalarına götürüyor. Sahne arkası görüntüler, üç eşsiz imparatorluğa ait duyguların aktarımında oyununun müziklerinin,nasıl bir etkiye sahip olduğunu oyunculara gösteriyor.

ProSiebenSat.1 Games ve SOE, oyunculardan gelen geri bildirimleri ve topluluk etkileşimlerini temel alan ve yeni piyasaya sürülen PlanetSide 2 yol haritasının yanı sıra bölüklere özel pompalı tüfek, roketatar, sanal eğitim, sınırlanmayan hesap seviyesi ve geliştirilmiş eşya ön izlemesi gibi çok sayıda güncellemenin yakında PlanetSide 2’de olacağını da duyurdu.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU