Ana Sayfa Haber PlanetSide 2: Yeni Video ve Oyunculara Özel Web Sitesi Görücüye Çıktı

PlanetSide 2: Yeni Video ve Oyunculara Özel Web Sitesi Görücüye Çıktı

ProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertainment (SOE) bugün oldukça başarılı olan MMOFPS oyunu PlanetSide 2’ya dair video içerikleri yayınlıyor. 

Robert Stoneman’ın hazırladığı yeni “War Correspondent” (Savaş Muhabiri) serisinin ilk bölümü Auraxis’in ön saflarındaki gündelik yaşama dair önemli ayrıntılar sunuyor. Dahası, PlanetSide 2 için tasarlanan ve oyunculara birçok faydalık istatistik sunmanın yanında karşılaşacakları mücadelelere hazırlanmalarında onlara yardımcı olacak yeni Oyuncu sitesi de görücüye çıktı.PlanetSide_2_Logo

“Savaş Muhabiri” video serisinin ilk bölümünde The Dark Knight ve Transformers 2 gibi gişe rekortmeni filmlerde yaptığı çalışmalarla tanınan tasarımcı Robert Stoneman cephe hatlarında popüler ekipler 252 ile NCTO arasında geçen çetin mücadeleden görüntüler aktarıyor. Videoyu izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/planetside2europe.

Oyuncu sitesi ise PlanetSide 2 tutkunlarına karakterleri için oldukça ilginç birçok istatistik sunuyor. Mevcut bireysel karakter ve sınıf istatistiklerinin yanı sıra silahlara ve araçlara dair kapsamlı bilgiler yine bu sitede yer alıyor. Yeni web sitesinde ayrıca çeşitli sıralamalar ve üç grubun kontrol ettiği bölgeleri anbean gösteren canlı bir harita bulunuyor. Oyunculara özel yeni site için: https://players.planetside2.com.

PlanetSide 2’ye dair daha fazla bilgi için www.planetside2.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting