Ana SayfaHaberPlanetSide 2 bilgisi: Üç Yeni İmparatorluğun Tanıtım Filmleri

PlanetSide 2 bilgisi: Üç Yeni İmparatorluğun Tanıtım Filmleri

Auraxis kıtası boyunca binlerce, hatta onbinlerce oyuncu bir araya gelerek kritik bölgelerin ve en önemli kaynakların kontrolünü kendi imparatorluklarına geçirmek için inanılmaz savaşlar verdiler.

ProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertainment (SOE), PlanetSide 2’deki Auraxia savaşının ön saflarında çekilen ve Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı’nın gerçekte kimler olduğunu ana hatlarıyla anlatmak için üç yeni imparatorluk tanıtım fili yayınlıyor.PlanetSide-2-logo

Hala hangi tarafta olacağınıza karar veremediniz mi? O zaman okumaya devam edin…

Terran Cumhuriyeti – Terran Cumhuriyeti, militarist bir devlet gibi, insanlığın barış içinde bir arada yaşamaları için her türlü yola başvurarak imparatorun otoriter kuvvetlerini kullanıyor.

Yeni Birleşim  Birbirine hafifçe bağlı isyankar birlik grupları ve idealist özgürlük savaşçıları, Terran Cumhuriyeti’nin hegemonyasına ve Vanu Hükümdarlığı’nın fanatikleşmiş uzaylı nüfuzuna karşı savaşıyor.

http://youtu.be/WGYrQVD3pQY

Vanu Hükümdarlığı – İnsanlığın sadece eski uzaylı ırkının kayıp teknolojisini yeniden keşfederek ve kullanarak gelişebileceğini düşünen bir teknokratik İmparatorluk.

http://youtu.be/mNqtrUqisLQ

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting