Ana SayfaHaberPlayStation 4, Kullanıcısına Sosyal Mutluluk Getirecek

PlayStation 4, Kullanıcısına Sosyal Mutluluk Getirecek

Sony’nin yarın New York City şehrinden yapacağı büyük lansman ile tanıtılması beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 4 kullanıcılara sosyal açıdan özgürlük sunmak için tasarlanmış.

Sony’nin yeni Oyun konsolu PlayStation 4 ile ilgili sizlere günlerdir haberler aktarıyoruz. Firma yarın bu yeni ürününü tanıtarak bütün gizemleri ortadan kaldıracak. Bu süre içerisinde ortaya çıkan haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sony2nin yeni oyun konsoluyla ilgili gelen son bilgiler ise ürünün Sosyal Ağ entegrasyonuyla ilgili. Farklı paylaşım özellikleri sunacak olan Sony PlayStation 4 ile kullanıcılar Youtube vasıtasıyla oynadıkları oyunlardan bölümleri kaydetmelerinin ardından Youtube’a yükleyerek Facebook veya Twitter üzerinden arkadaşlarına paylaşabilecekler. Daha önce eşi benzer görülmemiş bir paylaşım tekniği kullanan Sony kullanıcıların işini kolaylaştırmak için oldukça fazla çaba sarf etmişe benziyor. Playstation 4

Akıllı telefon ve Tablet PC’lerle de medya alışverişinde bulunacak olan PlayStation 4 bu konuda da oyun konsolları açısından ilkleri gerçekleştirmiş olacak. Birden fazla cihaz kullanmak yerine oturma odanızdaki PlayStation 4 oyun konsolu ile farklı işlevlere erişebilecek ve kolaylıkla yapmak istediklerini gerçekleştirebileceksiniz. Bunlara ek olarak Sony yeni Cloud servisi sayesinde PlayStation Vita ve PS3 oyunları da 720p kalitesinde PS4 üzerinde oynanabilir olacak.

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting