Ana Sayfa Haber PlanetSide 2: Dördüncü Oyun Güncellemesi piyasada!

PlanetSide 2: Dördüncü Oyun Güncellemesi piyasada!

ProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertainment (SOE), başarılı bir MMOFPS oyunu olan PlanetSide 2’nin dördüncü güncellemesini duyurdu. Bununla birlikte oyuna gelen kapsamlı içerik sanal gerçeklik eğitimi, yeni ekran haritası ve hızlı araçlar için yeni seçenekleri de oyuna ekliyor. Dahası “Savaş Muhabiri” video serisinin ikinci bölümü de artık izleyicilerle buluşuyor!

Sanal gerçeklik eğitimi PlanetSide 2 oyuncularına tüm kara ve hava araçlarının, silahların ve geliştirmelerin açık olduğu bir güvenli alana erişim sağlıyor. Oyuncular kendi cephanelerinden bağımsız olarak tüm sınıflar ve araçlar için özel yapım silahların yer aldığı alana girebiliyor. Özellikle tasarlanan alanlar tüm birliklere saldırı takviyeleri ve ileri mevziler için kendilerine ait yöntemleri deneme fırsatı veriyor.

Ayrıca hızlı araçlara yeni özellikler de eklendi. Muharebelere beraber dalmak ve birbirlerini kollamak isteyen dörtlü ekiplerde artık iki kişilik yer var!  S12 Renegade tüfeği ve düşman hattında kısıtlı bir süre için görünmeden hareket etmeye izin veren gizlenme modülü de casusları bekliyor.

Bu güncelleme ile oyuna eklenen bir diğer yenilik ise öldükten sonra ekranda beliren harita ile standart haritayı harmanlayan yeni ekran haritası. PlanetSide 2 oyuncuları bu sayede görev esnasındaki hiçbir önemli detayı kaçırmıyor. Bu küçük harita aynı zamanda manüel bir zoom fonksiyonu barındırıyor.PlanetSide_2

Üyeliği bulunan oyuncular da durumlarına bağlı olarak çatışmalarda yer almadıkları dönemler için pasif sertifika puanları elde ediyor.

Dördüncü oyun güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi oyunun tasarımcısı Margaret Krohn’un en önemli yenilikleri tanıttığı, “Roadmap” video serisinin yeni bölümünde yer alıyor. Videoyu http://youtu.be/vkL-Yr_bDD8adresinden izleyebilirsiniz.

“Savaş Muhabiri” video serisinin ikinci bölümüne ise Terran Cumhuriyeti’nin ölümcül çarpışmalarından da iyi bilinen takım “Sound of Violence”a Sinematograf Robert Stoneman eşlik ediyor. Yeni video isehttp://y2u.be/0AhTAqUcGz0 adresinde yer alıyor.

PlanetSide 2 hakkında daha fazla bilgi için lütfen adresinihttp://www.planetside2.eu ziyaret edin.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting