Ana SayfaHaberPlanetSide 2 bilgisi: Live Update 02

PlanetSide 2 bilgisi: Live Update 02

Bugün gelen eklenti PlanetSide 2 oyuncularına çok sayıda yenilik ve iyileştirme getiriyor.

Kapsamlı güncelleme Live Update 02 alt seviyedeki grafik işlemci üniteleri için performans iyileştirmesini de beraberinde getiriyor. Dinamik deneyim (XP) sistemi daha önceden rakip olarak karşınıza çıkan oyunculara karşı koyabilmeniz için daha fazla XP sağlıyor. Dakikadaki puan miktarınızı gösteren ekran oyuncular arası doğrudan karşılaştırmayı çok daha görünür şekilde aktarıyor. Aktif savaş lokasyonlarını vurgulayan mini haritadaki hot-spot sistemine ek olarak yeni eklenti AMP ve teknolojik kurulumlar için tünel sistemi sayesinde oyunculara yumurtaların olduğu yer altındaki yerlerden üslerin içlerine çıkmaya izin veriyor. Dahası tüm imparatorluklar yepyeni makineli tüfeğe de erişebiliyor.PlanetSide_2

PlanetSide 2 hakkında daha fazla bilgi ve videolar için lütfenhttp://www.planetside2.euhttp://www.facebook.com/Planetside2Europe ve http://www.youtube.com/planetside2europeadreslerini ziyaret ediniz.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting