Ana SayfaGenelPaperzero : Yasal geçerli imza için ekrana dokunmak yeterli

Paperzero : Yasal geçerli imza için ekrana dokunmak yeterli

İmza süreçlerini 100 kat hızlandıran Paperzero mobil uygulaması bireylere sadece ekrana dokunarak imza süreçlerini tamamlama imkanı sunuyor. 

Islak imza ile 142 dakika süren işlemleri dijitalde 10 saniyeye indiren Paperzero , dokümanların elektronik imza ve mobil imza ile yasal olarak veya yalnızca görsel imzayla kolayca imzalanmasını sağlayan mobil uygulamasını hizmete sundu. Çok sayıda belgenin tek platform üzerinden imzalanabildiği uygulama, nerede olunduğunun bir önemi olmadan imza atma, atılan imzaları görme ve imza süreçlerini yönetme kolaylığı sunuyor.

Paperzero

Dijitalde zaman kaybı yok

Yorucu ve uzayan imza süreçlerini hızla sonuca ulaştıran Paperzero mobil uygulaması ile de evde, ofiste, yolculukta, kafede, her an ve her yerde, bilgisayar açma gereksinimi duyulmadan rahatlıkla mobil cihazlar üzerinden imza süreçlerine dahil olunabiliyor. İmza için gelen bildirimler mobil uygulama üzerinden alınabiliyor.

Paperzero

Uygulama sayesinde imza atmak, imza sürecinin detaylarını görüntülemek saniyeler içinde gerçekleşiyor. Mobil uygulama, imzalı pdf doküman üzerindeki kare kod ile imza geçerliliğini, imza tarihini ve belgeye kimlerin imza attığını saniyeler içinde doğrulama imkanı sağlıyor. Farklı kişilerden imza toplamak, anlaşmaları kurye ile göndermek gibi zaman alan süreçleri dijitalleştiren Paperzero, imzalı belgeleri otomatik olarak kaydederek gerektiği an erişilebilecek şekilde arşivliyor.

Apple kendi çalışanı tarafından dolandırıldı: Ortalık fena karışacak

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting