Oyuncu bilgisayarı Acer Predator Helios 300 fiyatı ile şaşırtıyor!

Acer Predator Helios 300

Acer, oyuncu bilgisayarı konusunda Predator Helios 300 ile kuralları yeniden yazıyor. Acer Predator Helios 300 özellikleri ve cep yakan fiyatı haberimizde.

Acer, 144 Hz yenileme hızı sunan IPS panelli Helios 300’le çıtayı biraz daha yükseltiyor. Predator Helios 300, 17,3 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü 144 HZ tazeleme oranlı 3 ms tepki süresi ekranı dikkat çekiyor.

Acer Predator Helios 300 özellikleri neler?

Helios 300; Intel Core i7 işlemci, Max-Q tasarımlı ve hız aşırtmalı GeForce RTX ekran kartı, 32 GB DDR4 2666 MHz RAM ve 1TB HHD, 256 GB SSD gibi üst düzey donanıma sahip.

Helios 300, tüm Predator markalı modellerde olduğu gibi özel tasarımlı soğutma sistemlerini kullanıyor. Hava akımını artırıp gürültüyü azaltmayı hedefleyen Acer’ın 4’üncü nesil AeroBlade 3D fanlarına sahip cihaz, en yüksek performansla çalışan Helios 300’ü serin tutmayı başarıyor.

Acer Predator Helios 300

Kenarları tırtıklı olarak tasarlanan 0,1 mm inceliğindeki yeni fan kanatlarına sahip son nesil fanlarda, üst ve alt tarafta kanatçıklara yer verilirken her kanadın iç kısmında da kavisli bir bölüm bulunuyor. Ayrıca bu tasarım sayesinde de tüm sistemin yüzde 45 oranında daha fazla hava akımı elde etmesi sağlanmış oluyor.

Stratejik olarak yerleştirilmiş hava giriş çıkış delikleri ve Acer CoolBoost teknolojisi de eklendiğinde Helios 300, baskı altında sakin kalmayı başarıyor, hız aşırtma ve uzun oyun maratonlarının üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.

Acer Predator Helios 300

Predator Helios 300’ün Turbo tuşu ile tek dokunuşla hız aşırtma yapmak mümkün.

Asus’tan 65 inçlik ROG Swift PG65UQ monitör!

Killer DoubleShot Pro ile de hızlı ve kesintisiz ağ bağlantısı sunmasının yanı sıra cihazın klavyesi de dikkat çekici özelliklere sahip.

4 bölgeli RGB aydınlatmaya yer verilen klavye, PredatorSense ve Turbo kısayol tuşları, genişletilmiş boşluk tuşu ve öne çıkan içbükey WASD, yön ve kısayol tuşları ile daha kullanışlı ve işlevsel hale geliyor.

Acer Predator Helios 300

Özel yardımcı uygulama PredatorSense, tek uygulama üzerinde fan, aydınlatma ve sistemin durumunu izleme gibi oyun donanımları üzerinde tam kontrol sunuyor. Öte yandan Helios 300, WAVES MaxxAudio yazılım paketi ile güçlenen ses performansıyla da oyunlarda etkileyiciliği artırıyor, heyecanı katlıyor. Acer Predator Heilos 300, Türkiye’de 14.999 TL’den satışa sunuluyor.

Acer Predator Helios 300


Yorumlar kapatıldı.