Overwatch’a Yeni Bir Karakter Daha Eklendi

moira overwatch

Bildiğiniz gibi oyun dünyasının en büyük şirketlerinden Blizzard, her yıl BlizzCon fuarı ile sevenlerini bir araya topluyor ve oyunları ile ilgili önemli haberleri paylaşıyor. BlizzCon’un bu yılki ayağı bugün start aldı. Etkinliğin başlaması ile birlikte önemli açıklamalar da gelmeye başladı.

Overwatch’a eklenecek yeni karakter BlizzCon’da duyuruldu

BlizzCon’da yapılan ilk önemli açıklama Overwatch ile ilgiliydi. Son yılların en popüler onlline oyunlarından Overwatch’a yeni bir karakter daha eklendi. Moira adını taşıyan bu yeni karakter Support rolünde oynayan bir şifacı olacak. Moira eski karakterlerden Mercy’nin biraz daha karanlık versiyonu gibi duruyor. Blizzard oyuna eklenen bu yeni karakteri tanıtmak için bir tanıtım videosu yayınladı. Moria’nın özelliklerinin açıklandığı bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Blizzard ayrıca oyun için yeni bir harita da yayınlayacak. Blizzard World adını taşıyan bu yeni harita; Blizzard’ın mevcut haritalardan parçaları bir araya getiren bir tema parkı gibi olacak. Blizzard World’ün 2018’in ilk aylarında yayınlanması bekleniyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir