Overwatch’ın Orisa’sı konsola daha geç gelecek

overwatch

Eğer bir konsol oyuncusuysanız, geçtiğimiz günlerde duyurulan Overwatch’ın Orisa’sına kavuşmanız için biraz beklemeniz gerekecek.

Blizzard, geçtiğimiz günlerde Overwatch’a eklenecek yeni oynanabilir karakteri Orisa’yı duyurmuştu. Karakter, oyunun PC’deki Public Test Realm (PTR) adlı programına dahil oldu. Burada oyuna eklenen yeni eklenti, karakter gibi unsurlar test ediliyor. Overwatch’ın Orisa’sı da PTR’de teste tabii tutulacak ve PC oyuncuları karakterin yetenekleri ve olumsuz yönlerini görecek.

Overwatch’ın Orisa’sı

Eğer Overwatch’ı konsolda oynuyor ve yeni güncellemeleri bekliyorsanız kötü haber Jeff Kaplan’dan geldi. Oyunun tasarımcılarından Jeff Kaplan’ın forumlarda yaptığı açıklamaya göre Orisa, konsola beklenenden biraz daha geç gelecek.

Kaplan, forumda şu açıklamaları yaptı: Açıklamak gerekirse, Orisa’yı PTR’a bıraktık. Buradan olumlu ve olumsuz muhteşem dönüşler alıyoruz. Bu diğer PTR süreçlerinden biraz daha uzun olacak ama daha iyi olacağını biliyoruz. Orisa’yı takımınıza katmak için heyecanlandığınızı biliyorum… Yakında gelecek… Ancak bu ayın başlarında değil sonlarında gelecek.

Konsolda Overwatch oynuyorsanız Orisa karakteri açıklamalara göre ay sonunda oynanabilir olacak. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Overwatch figürleri haberine buradan, Playboy parodi dergisi kapatıldı haberimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

TAG Heuer Connected Modular 45 su yüzüne çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir