Overwatch Uprising etkinliği duyuruldu

Overwatch Tracer

Blizzard, geçtiğimiz günlerde bir şey duyuracağının sinyalini vermişti. Firma sözünde durdu ve Overwatch Uprising etkinliği duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde Overwatch Twitter hesabından paylaşılan bir gönderide 11 Nisan’da yeni bir şey tanıtılacağı belirtilmişti. Blizzard sözünde durdu ve 11 Nisan’da duyurusunu yaptı. Overwatch Uprising etkinliği, 11 Nisan / 1 Mayıs tarihleri arasında etkin olacak.

Etkinlik için ‘kısıtlı bir süre için, zamanın geri sarıldığı ve oyunculara oyununun tarihini yeniden yaşama fırsatı verildiği’ tanımı yapıldı. “Overwatch’un düşmeden önceki dönüm noktasını yaşayın. Kingworld’deki ayaklanmayı durdurmak için Tracer’in da dahil olduğu Overwatch ajanlarından oluşan ekibe katılın. Harekete geçin ve bu kritik görevi tamamlamakla görevlendirilen dört kişiden biri olarak oynayın.”

Blizzard, Overwatch Uprising etkinliğindeki çabaların ödüllenidirileceğini belirtti. Oyuncular, etkinliği oynadıkça ganimet kutuları kazanacak. Bu kutularda karakterler için yeni görünümler ve çeşitli oyun içi nesneler bulunacak. Firma ayrıca bu kutuları internet sitesindeki satışa sundu. Ancak bu ganimet kutuları, etkinliğin kapanacağı 1 Mayıs’a kadar alınabilir olacak.

Overwatch sahipleri, oyunu oynamaya başladıkları anda etklinliğe girebilecek. Son olarak Uprising etkinliği için bir de video yayınlandığını belirtelim.

Bandai, Tamagotchi’yi Japonya’da yeniden satışa sundu. Haberimizi okumak için tıklayın.