Ana sayfa Akıllı Telefon Oppo Reno 10x zoom FC Barcelona Edition tanıtıldı

Oppo Reno 10x zoom FC Barcelona Edition tanıtıldı

Oppo dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden biri olan Barcelona ile işbirliğine gitti. İşte Oppo Reno 10x zoom FC Barcelona Edition ve konu hakkındaki diğer detaylar.

Şimdiye kadar akıllı telefon üreticilerin spor otomobil üreticileri ile işbirliği yapmasına alışıktık. Fakat Oppo çıtayı bir tık daha yukarı taşıyarak bir spor kulübü ile işbirliğine gitti. Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Oppo, geçtiğimiz gün Oppo Reno 10x zoom FC Barcelona Edition versiyonu ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıktı.

Sizlerin de tahmin edebileceği üzere Oppo Reno 10x zoom modelinin Barça versiyonu orijinalinden yalnızca tasarım olarak ayrılıyor. Yani telefonun teknik özelliklerinde değişen herhangi bir şey söz konusu değil.

Tasarım tarafında da temel hatlar aynı. Değişen tek şey telefonun baştan aşağıya Barça’nın renkleri olan bordo maviye boyanmış olması. Telefonun arka yüzünde alt kısımda ufak bir Barça logosu yer alıyor. Bu logoyu görmezden gelirseniz telefonu bu şekliyle Trabzonspor Edition olarak da kullanabilirsiniz.

Telefonun ana gövdesi gibi aksesuarları da bordo – mavi olarak renklendirilmiş. Oppo bu özel versiyonu şimdilik yalnızca 3 ülkede satışa sunacak. İspanya, Fransa ve Hollanda. Oppo Reno 10x zoom FC Barcelona Edition 26 Temmuz’da raflardaki yerini almış olacak.

OnePlus 7 Pro 5G pazar ağını genişletiyor!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler