Oppo Find X6 görselleri sızdırıldı

oppo find x6

Oppo’nun yakında piyasaya sürmesi beklenen yeni telefonu Oppo Find X6’nın sızdırılan yeni görselleri telefonun tasarımını gözler önüne serdi.

Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden Oppo, akıllı telefonlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Yeni katlanabilir akıllı telefonu Find N2’yi bugün tanıtan şirket, şimdi de Find X serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. Oppo Find X6 adını taşıyan bu telefon, dün sızdırılan görseller sayesinde tüm tasarım detaylarıyla karşımıza çıktı. Görünüşe göre Oppo, Find X serisinde ciddi bir tasarım değişikliğine gidiyor.

Oppo Find X6 2

En üstte görebileceğiniz Oppo Find X5 Pro ve hemen üstte yer alan görselde Oppo Find X5 oldukça benzer kamera tasarımlarına sahipti ki zaten bu tasarım Find X3’ten beri Find X serisinin kamera tasarımını oluşturuyordu. Ancak sızdırılan yeni görsel gösteriyor ki Find X6’da daha farklı bir kamera tasarımı tercih edilmiş. Kameranın hemen altındaki Hasselblad logosu da dikkat çeken ilk detaylardan biri oluyor. Öte yandan telefoto lensinin yanındaki “Powered by MariSilicon” ibaresi de dikkatten kaçmıyor.

Oppo Find X6

Kısa süre içerisinde resmi olarak tanıtılması beklenen Oppo Find X6, 1 inçlik 50 megapiksel bir lense sahip olacak. Ona 50 megapiksellik geniş açılı bir lens ile 32 megapiksellik telefoto lensin eşlik edeceği söyleniyor.

Find X6’nın Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alması bekleniyor. Şu sıralar çıkan amiral gemisi akıllı telefonlarda gördüğümüz Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ise Find X6 Pro’ya saklanmış.

God of War dizisi Amazon’dan ilk sezon onayını kaptı