Onlyfans yıldızı evsiz adamla ilişkiye girdi!

Onlyfans yıldızı

Onlyfans yıldızı sokakta gördüğü bir adama aşık oldu. Bu aşkın ardından Onlyfans’ı bırakıp TikTok’a yönelen kadın, evsiz adamla evlendi ve çocuk yaptı. İşte ilginç aşk hikayesinin detayları.

Onlyfans yıldızı evsiz adamla ilişkiye girdi! Evsiz adamla evlenen TikTok fenomeni yok artık dedirtti. Bir TikTok fenomeni olan Jasmine Grogan, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yankı uyandıran aşk hikayesini takipçileriyle paylaştı. Oldukça güzel ve alımlı bir kadın olan Grogan, bir gün markete giderken sokakta evsiz bir adam görmüş. Evsiz olan adamın yanına giden kadın, para teklif etmiş fakat genç adam bu teklifi geri çevirmiş.

OnlyFans yeni bir dava ile karşı karşıya

Onlyfans yıldızı evsiz adamla ilişkiye girdi!

Yeni Hyundai KONA

Sonrasında Jasmine marketten çıktıktan sonra adama beraber yemek yemeyi teklif ettiğini ve adamın bunu utana sıkıla kabul ettiğini söylüyor.

TikTok fenomeni yok artık dedirtti

Güzel kadın hikayenin devamını ise şu sözlerle aktarıyor: “Hayatı hakkında konuştuk. Daha sonra da iletişim kuralım diye ona telefon aldım. Murchie’de kimsede görmediğim farklı bir şeyler vardı. Ona kalabilmesi için bir otel ayarladım ve eve gittim ama aklımdan çıkmıyordu. Başta ona yeni kıyafetler alıp gece kalabileceğini söylemiştim.

OnlyFans kullanıcılarına kötü haber! Müstehcen içerikler yasaklanıyor

Ama bir geceden fazla kaldı benim evimde. Biz birbirimize bir anda aşık olduk, onu marketin dışarısında gördüğüm zaman benim için doğru kişi olduğunu biliyordum. O kadar iyi bir insandı ki, defalarca buluştuk. Biz sevgili olduktan sonra sakallarını kesti, dişlerini yaptırdı. Ve çok güzel bir iş buldu.”

O günden sonra hiç ayrılmayan çift şimdilerde 2 çocuk sahibi. Onlyfans yıldızı evsiz adamla ilişkiye girdi!

Samsung Galaxy F14 görselleri sızdırıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir