The Boys 4 sezon ne zaman yayınlanacak?

the boys

Üçüncü sezonu ile pek çok soru işaretini beraberinde getiren The Boys için nefesler tutulmuş durumda. Peki yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Sıradaki sezon, final sezonu mu olacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

The Boys 4 sezon ne zaman yayınlanacak? Amazon’un en popüler dizilerinden biri olan The Boys’un yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı.

the boys

Hatırlanacağı üzere üçüncü sezonun finali geçtiğimiz 2022’nin Mart ayında yayınlanmıştı. Bu final bölümünden sonra herkes 4. Sezonu beklemeye başladı. Peki 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? İşte asıl merak edilen soru bu.

the boys 1

The Boys 4 sezon ne zaman yayınlanacak?

Öncelikle şunu belirtelim. Dizi hayli popüler olduğu için Amazon daha 3. Sezon yayınlanmadan 4. Sezon onayını zaten vermişti. Yani dizinin devamının gelip gelmeyeceği ile ilgili bir sorun söz konusu değil. Fakat genele baktığımızda yaşanan yoğunluk sürecinden ötürü belli bir gecikmenin olacağını söyleyebiliriz.

the boys

Normal şartlarda dizinin 4. Sezon bölümlerinin 2023’nin Mart ayı gibi yayınlanması bekleniyordu. Fakat malum yoğunluk şartlarından ötürü bu tarihin bir sene sarkabileceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir raporda da The Boys’un yeni sezonu için 2023’nin Eylül ayı işaret edilmişti. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. The Boys 4 sezon ne zaman yayınlanacak?

Diablo 4 beta sunucuları yoğunluğu kaldıramadı! Oyuncular bekleme sırasına girdi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir