OnePlus 9RT peynir ekmek gibi sattı!

OnePlus 9RT peynir ekmek gibi sattı

OnePlus’ın geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu modeli 9RT adeta peynir ekmek gibi sattı. Telefonun ilk parti gönderimi, satışa çıkar çıkmaz tükendi. İşte konunun detayları.

OnePlus 9RT peynir ekmek gibi sattı! Akıllı telefon pazarındaki en genç üreticilerden biri olan OnePlus, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çinli üretici özellikle orta segmentteki model sayısını arttırarak Asya pazarındaki eriştiği müşteri kitlesini genişletmek istiyor.

Bu bağlamda satışa sunulan modellerden birisi de OnePlus 9RT olmuştu. Son bir haftadır teknoloji basınının gündeminde olan telefon geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı. OnePlus 9RT satışa çıkmasıyla birlikte büyük ilgi gördü.

İlk etapta sadece Çin’de satışa sunulan telefonun stokları saniyeler içerisinde tükendi.

OnePlus 9RT peynir ekmek gibi sattı

OnePlus 9RT peynir ekmek gibi sattı!

OnePlus tarafından paylaşılan rapora göre OnePlus 9RT saniyeler içerisinde tüm stoklarını tükendi. Hatta bu sürenin 5 dakika olduğu da belirtiliyor.

Merak edenler için belirtelim. OnePlus ilk parti olarak 30 bin adet civarında 9RT modelini satışa sunmuştu. Çinli üreticinin bu satıştan toplamda 15 milyon doları kasasına koyduğu söyleniyor. Bu arada unutanlar için OnePlus 9RT’nin özelliklerini de kısaca hatırlatalım.

OnePlus’ın yeni üst seviye cihazı Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak. 120Hz’lik ekran yenileme hızına sahip bir panelle gelecek olan telefonda 65W hızlı şarj özelliği de bulunacak. 12GB RAM’in bulunacağı cihazın bataryası ise 4500 mAh.

Starlink uçaklara internet hizmeti götürecek: Yepyeni bir proje geliyor