Ana SayfaAkıllı TelefonOnePlus 9 ve 9 Pro, küçük güncellemeler alıyor

OnePlus 9 ve 9 Pro, küçük güncellemeler alıyor

OnePlus 9 serisi için 11.2.2.2 güncellemesinden yalnızca birkaç gün sonra, şirket yeni bir güncelleme yayınladı. OxygenOS 11.3.3.3. Bu güncelleme çok daha küçük ama yine de önemli.

OnePlus9 ve OnePlus 9 Pro,  OxygenOS 11.2.3.3 güncellemesini alıyor. Yeni yazılım sürümü, pil ömrünü uzatır ve iki telefondaki kamera deneyimini geliştiriyor. OnePlus 9 ve OnePlus9 Pro için OxygenOS 11.2.3.3 güncellemesi ayrıca sistem düzeyinde iyileştirmeler ve ağ geliştirmeleri taşıyor. En son güncellemenin yayınlanmasıyla, OnePlus 9 serisi, Mart ayındaki lansmanından bu yana şu ana kadar üç yazılım güncellemesi aldı.

Söz konusu güncelleme şu anda Hindistan’da OnePlus9 Pro için piyasaya sürülüyor. Kuzey Amerika ve Avrupa lansmanları hemen arkadan gelecek olan bölgeler. OnePlus9 güncellemesi de yakında gelecek. 3.3.3’teki ana iyileştirmeler, kamera ve bekleme modunda güç tüketiminin azaltılmasıyla ilgiliydi. Güncellemenin geri kalanı kararlılığı iyileştirmeye odaklanmış. Bir kullanıcı güncellemeyle pil boşaltma sorununun gerçekten çözüldüğünü bildirdi. Ancak bir diğeri kameranın hala biraz geciktiğini söylüyor. Kendiniz denemek istiyor ancak beklemek istemiyorsanız, XDA’nın Pro telefon için indirme bağlantıları mevcut. İşte bütünüyle yeni değişiklik günlüğü: Sistem kısmında pil ömrünü uzatmak için güç tüketimi performansı iyileştirildi. Bilinen sorunlar düzeltildi ve sistem kararlılığı iyileştirildi. Kamera kısmında çekim ve kayıt deneyimini iyileştirdi. Ağa gelirsek Telekomünikasyon işlevlerinin kararlılığı iyileştirildi. WLAN iletim performansı ve kararlılığı iyileştirildi. Aşağıdaki görselde güncelleme sonrası donanım yazılımı sürümlerini görebilirsiniz.

OnePlus 9 ve 9 Pro, küçük güncellemeler alıyor

iRobot yeni Roomba i3 ve i3 + elektrikli süpürgelerini piyasaya sürüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting