OnePlus 6 tanıtılmadan, reklamları yayınlanmaya başladı

oneplus 6 7

OnePlus’ın şu aralar yeni amiral gemisi modelinin heyecanını yaşadığını zaten biliyoruz. Keza bu Çinli şirket tarafından da sık sık dile getirilen bir durum. Herşeye rağmen şu an için OnePlus 6 tanıtılmış değil. Son söylentilere göre telefon 5 Mayıs’ta düzenlenecek olan özel bir etkinlikle tanıtılacak. Fakat bu da henüz kesinleşmedi. Henüz OnePlus yeni amiral gemisi modelini tanıtmamış olsa da bu durum Çinli şirket için reklam yayınlamaya engel bir durum olarak görülmüyor. Keza OnePlus6 ile ilgili reklamlar çoktan yayınlanmaya başlamış durumda.

OnePlus 6 hızı temsil ediyor!

Bilindiği üzere OnePlus özellikle Asya pazarına hitap eden bir firma. Hatta bu firmanın Hindistan’da da geniş bir kullanıcı kitlesi mevcut. Çinli üretici yeni çıkaracağı amiral gemisi modeli için bir süre önce Amazon ile bölgesel bir anlaşmaya imza atmış ve OnePlus 6’nın Hindistan’da Amazon tarafından satılacağını duyurmuştu.

Bu duyurunun akabinde iki şirket tarafından çekilen bir reklam filmi Hindistan’da gösterilmeye başlandı. Şimdilik sadece sinema salonlarında gösterilen bu reklam, bir izleyici tarafından da kayıt altına alınmış. Bahse konu reklam filmine haberin altında yer alan ilgili tweetten göz atabilirsiniz.

Reklam filminde OnePlus 6 net bir şekilde görünmüyor. Fakat reklamın ana fikri “hız” üzerine konumlandırılmış. Bu da açık bir şekilde OnePlus’ın yeni amiral gemisi modelinin performans konusunda pazarın en güçlü cihazlarından biri olacağını gösteriyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

OnePlus 6 hızı temsil ediyor!
Xperia XZ2 Premium tanıtıldı! İşte özellikleri!