OnePlus 7 Pro basın görselleri sızdırıldı

oneplus 7 pro

14 Mayıs’ta resmiyete kavuşması beklenen OnePlus 7 Pro için yeni basın görselleri sızdırıldı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon sektörünün üst segmentteki önemli isimlerinden biri olan OnePlus şu aralar yeni amiral gemisi modellerine yoğunlaşmış durumda.

Bilindiği üzere OnePlus, aynı Apple gibi sadece üst segment modeller üreten bir şirket. Çinli üretici şimdiye kadar her yıl iki amiral gemisi modeliyle kullanıcıların karşısına çıkıyordu. Bu modellerden ilk yılın ilk yarısında, ikincisi ise son çeyrekte tanıtılıyordu.

Fakat bu sene yılın ilk yarısında 2 OnePlus modelinin çıkacağını söyleniyor. Nitekim şimdiye kadar sızdırılan raporlar ile bu durum kesinleşmiş durumda.

oneplus 7 pro

OnePlus’ın yeni amiral gemisi işte böyle görünecek

Çinli üretici 14 Mayıs’ta düzenleyeceği özel etkinlikle OnePlus 7 ve 7 Pro modellerini tanıtacak.

OnePlus 7 modeli tasarımı ile OnePlus 6T kalibresinde olacak. Asıl önemli yenilikler ise 7 Pro modelinde ortaya çıkacak.

OnePlus 7 Pro, arka tarafında 3’lü ana kamera modülü, pop-up ön kamera ve 5G desteğiyle gelecek. Kısa süre önce bu modelin mavi ve gri renkleri sızdırılmıştı. Geçtiğimiz gün ise altın tonlarında bir renk olan Almond ortaya çıktı. Almond renk seçenekli modelin nasıl görüldüğüne yukarıdan göz atabilirsiniz.

2000 TL altı en iyi akıllı telefon için tıklayın