Ana sayfa Akıllı Telefon OnePlus 6 şirket tarihinin en hızlı satılan telefonu oldu

OnePlus 6 şirket tarihinin en hızlı satılan telefonu oldu

OnePlus 6, 22 gün içinde yaptığı rekor satışla şirket tarihinin en hızlı tanıtılan telefonu konumuna geldi. Yeni cihaz 5. nesil OnePlus modellerini geride bıraktı.

OnePlus 6 selefini dörde katladı

Çinli üreticinin yeni telefonu büyük ilgi görüyor. Halihazırda pek çok pazarda satışa çıkan model, 22 günlük bu süreç içerisinde 1 milyon satışa ulaştı. Selef modeller OnePlus 5 ve 5T’nin bu sayıya ulaşması yaklaşık 3 ay sürmüştü. Firmanın başarıları OnePlus 6 ile de sınırlı değil. Açıklanan verilere göre 2016’dan 2017’ye ABD’deki satışlar, %139 oranında artış göstermiş. Elbette bunun nedenlerinden birisi de Çinli üreticilerin ABD pazarında yeni yeni yer alabiliyor oluşu.

Snapdragon 845 işlemcisi, çift kamera kurulumu, iddialı cam/metal tasarımıyla oldukça iddialı konumda bulunan telefon, başarısını asıl 529 dolarlık fiyat etiketine borçlu da diyebiliriz.

Honor V12 sertifika alırken görüldü

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler