OnePlus 30 W kablosuz şarj yakında tanıtılacak

OnePlus 30 W kablosuz şarj

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan OnePlus 30 W kablosuz şarj ile geliyor. Şirketin bu tür yenilikler ile kullanıcı sayısını artırması beklentiler arasında.

Bildiğiniz üzere akıllı telefonlarla ilgili en çok sıkıntı yaratan konuların başında batarya geliyor ve OnePlus 30 W kablosuz şarj buna çözüm olacak gibi görünüyor. Şirketin çok uzun bir süredir bu cihazlar üzerinde çalıştığı da bilinen detaylar arasındaydı. Ancak yine de haber net değildi. Gelen sızıntılarla gerçekten de kuruluşun böyle bir kablosuz şarj üreteceği kesinleşti.

OnePlus şarj süresini kısaltacak

Şirketin OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro ile birlikte tanıtacağı ürünlerden olan Warp Charge 30 kablosuz şarj pedi çok güçlü bir şarj imkanı sunacak. Böylece şarj süresinin çok ciddi miktarda azalması bekleniyor.

OnePlus 30 W kablosuz şarj ozelligi

 

OnePlus tarafından geliştirilecek yeni şarj cihazı ile birlikte OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modelini tamamen dolu batarya haline getirmek sadece 80 dakika sürecek. Böylece çok kısa bir süre içerisinde bile telefonunuzu şarj ederek günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca şirket bu şarj cihazlarında yapay zeka kullanmayı da düşünüyor.

Dünyanın ilk dijital iskeleti oluşturuldu

Bazıları şarj aletlerini gece açık unutabiliyor. Kuruluş bunu engellemek ve aşırı ısınmanın önüne geçebilmek için yapay zekayı kullanacak. Böylece otomatik uyku devreye girecek ve şarjın aşırı ısınması engellenmiş olacak. Sizce şirketin bu yeni şarj cihazları önemli bir gelişme sağlayabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir