Ana sayfa Akıllı Telefon OnePlus 6 özellikleri ve diğer tüm detaylar

OnePlus 6 özellikleri ve diğer tüm detaylar

OPPO’dan ayrılan Pete Lau tarafından 2013’te kurulan OnePlus, kısa sürede önemli işler başardı. Çin merkezli şirket, Carl Pei ve Pete Lau öncülüğünde hayata geçti. Apple vari bir cihaz politikası güden OnePlus, yalnızca amiral gemisi sınıfındaki modelleri baz aldı. Aynı OnePlus 6 modelinde de olduğu gibi.

Neresinden bakarsanız bakın, 2013 yılında kurulan bir şirketin, dünya çapında popüler bir akıllı telefon üreticisine dönüşmesi hiç kolay değildi. Dolayısıyla OnePlus için de global bir şirket olmak pek kolay olmadı.

Fakat Çinli üreticinin kurulduğu ilk günden bu yana, takındığı agresif fiyat politikasından ödün vermemesi, başarı kapısını da ardına kadar aralamış oldu. Peki OnePlus’ın yeni modeli “amiral gemisi katili” unvanını devam ettirebilecek mi? İşte bugün ki yazımızda OnePlus 6 özellikleri hakkında şimdiye kadar ortaya çıkan bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Sayfa 1: OnePlus’ın politikası saat gibi işliyor
Sayfa 2: OnePlus 6 özellikleri ile ön plana çıkıyor
Sayfa 3: Çentikli tasarıma merhaba deyin
Sayfa 4: Kablosuz şarj ve çift ana kamera
Sayfa 5: Har zamanki gibi uygun fiyat

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler