OnePlus 11 Pro tasarımı ortaya çıktı

OnePlus 11 Pro

Önümüzdeki yılın ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 11 Pro’nun tasarımını gözler önüne seren görseller sızdırıldı.

Çin’in önden gelen üreticilerinden OnePlus, son amiral gemisi akıllı telefonunu çıkaralı çok kısa bir süre oldu. Ancak şirket daha şimdiden bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu için çalışmalara başlamış durumda. Henüz ismi resmi olarak açıklanmamış olsa da şimdilik OnePlus 11 Pro adıyla anılan bu telefonun çıkışına daha uzun bir süre olsa da telefon hakkında ilk sızıntılar gelmeye başladı.

Telefon dünyasıyla ilgili sızıntılarıyla tanınan OnLeaks hesabı, önümüzdeki yılın ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 11 Pro’nun tasarımını gözler önüne seren tasarım görsellerini paylaştı.

oneplus 11 pro 2

Görünen o ki OnePlus’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu alışıldık bir tasarıma sahip olmayacak. OnePlus’ın yeni telefonu özellikle arka kamerası için tercih edilen tasarımla dikkat çekiyor.

Telefonun prototipine ait olduğu söylenen bu fotoğraflar, OnePlus 11 Pro’nun üçlü arka kamerası ile flash ışığının yuvarlak bir arka kamera adasının içine yerleştirildiğini gösteriyor. Telefon bu tasarımıyla akıllara OnePlus 10 Pro ve Huawei P50 Pro’yu getiriyor.

Telefonun ön yüzüne geldiğimizde ise bizi daha alışıldık bir tasarım karşılıyor. Sol üst köşeye yerleştirilen selfie kamerası ilk dikkat çeken detay oluyor.

Telefonun teknik özellikleri hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak şu ana kadar gelen söylentilere bakılırsa telefon Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak.

Netflix’in Assassin’s Creed dizisi resmiyet kazandı