Nothing Phone Android 14 ile ön plana çıkıyor

Nothing Phone 1

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran şeffaf tasarımlı akıllı telefon modeli Nothing Phone (1) şimdi de yeni bir serüvene girişiyor.

Nothing Phone Android 14 ile ön plana çıkıyor. Nothing, şimdiye kadar tek telefonu olan Phone (1) üzerindeki yazılımı geliştirmek için önemli bir çaba harcadı. Android 12 ve Nothing OS ile tanıtılan telefon, uzun süren testlerin ardından kararlı Android 13 güncellemesini piyasaya sürdü. Heyecan verici bir şekilde, Carl Pei liderliğindeki startup şimdi Phone (1) telefonunun önümüzdeki haftalarda Android 14 Beta 1 programına katılabileceğini onayladı. Şu anda, beta güncellemesini alan tek cihazlar Google’ın Pixel telefonları.

Nothing Phone 1

Carl Pei, Nothing’in yeni Android 14 Beta 1 yükseltmesine erken erişimi olduğunu Twitter’da duyurdu. Beta yapısının Nothing Phone (1) için ne zaman yayınlanacağı henüz belirsiz. Ancak, Pixel serisi Android 14 Beta’yı uygun cihazlara yüklediğinden, telefon, bağımsız bir önizleme aşaması alan ilk Google olmayan cihazlardan biri olacak.

nothing phone 2 1

Nothing Phone Android 14 ile ön plana çıkıyor

Nothing-Phone-1 Nothing Phone (1) şu anda şirketin özelleştirilmiş arayüzü ile Android 13’te çalışıyor. Önemli bir şekilde, telefonun yazılım deneyimi son derece akıcı ve özelleştirmeler minimal. Nothing, dot-matrix tasarımı ve arka taraftaki Glyph arayüzü ile koordine edilen onlarca zil sesi ve bildirim sesi gibi ilginç eklemeler yaptı.

Nothing Phone

Özellikle, Android 14 beta birçok yeni özellik ve geliştirmeyi sunuyor. Bunlardan biri, genel gezinme deneyimini iyileştiren geliştirilmiş bir geri gezinme hareketi getiriyor. Ayrıca, beta sürümü farklı uygulamalar arasında veri paylaşımını daha kullanışlı ve sorunsuz hale getiren geliştirilmiş bir paylaşım sayfası içeriyor. Başka bir dikkate değer ekleme ise, kullanıcıların cihazlarındaki ses ayarları üzerinde daha hassas kontrol sahibi olmalarını sağlayan ayrı zil sesi ve bildirim sesi kaydırıcısıdır. Nothing Phone Android 14 ile ön plana çıkıyor.

Sony Xperia 1 V’in tasarımı gözler önüne serildi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir