Ana sayfa Android Essential Phone için Android 9.0 Pie yayınlandı!

Essential Phone için Android 9.0 Pie yayınlandı!

Essential Phone rakiplerine adeta göz dağı verdi! Essential Phone için Android 9.0 Pie güncellemesi bugün indirime sunuldu. Essential Phone, Android 9.0 alan ilk 3. parti Android telefon unvanını bu sayede eline aldı.

Google, Android 9.0 Pie güncellemesini Pixel, Pixel XL, Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri için indirime sunmuştu. Hatırlayacağınız üzere Android’in mucidi Andy Rubin‘in üretmiş olduğu Essential Phone, Android P Beta testlerine katılmıştı.

Android 9.0 Pie çıktı! İndir!

Android 9.0 Pie sürümünün yayınlanmasından hemen sonra Essential Phone da bu güncellemeye sürpriz bir şekilde kavuştu.

Essential Phone için Android 9.0 Pie çıktı!

Pixel modellerinden sonra ilk olarak Android 9.0 Pie güncellemesine kavuşan Essential Phone, rakiplerine adeta göz dağı verdi. Yazılım konusunda rakiplerine anında fark atan Essential Phone, Android 9.0 Pie alan ilk 3. parti telefon olma unvanını da eline almış oldu.

Essential Phone için Android 9.0 Pie

Android 9.0 Pie ile gelen yeni API ve özellikleri sistemine ekleyen Essential Phone, kötü gidişatını yazılım güncellemeleri ile engellemeye çalışıyor gibi görünüyor. Bakalım Essential Phone‘un yazılım konusundaki desteği satış rakamlarına yansıyacak mı?

Android 9.0 Pie güncellemesini alan diğer modeller

Android 9.0 Pie güncellemesini Xperia XZ2, Xiaomi Mi Mix 2S, Nokia 7 Plus, Oppo R15 Pro, Vivo X21 ve OnePlus 6 modellerinin de alacağını belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler