Nothing Ear (Stick) piyasaya hızlı giriş yaptı

Nothing Ear (

Nothing Ear (Stick), farklı çizgilere sahip olan tasarım anlayışının yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik özellikleriyle birlikte geliyor.

Tüm dünyada ürünlerinin tasarımlarıyla dikkat çeken Londra merkezli global teknoloji markası Nothing’in kulaklık modeli Ear (Stick), kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik özelliklerinin yanı sıra sıra, dış tasarımıyla da ön plana çıkıyor.

Ear (Stick) sahip olduğu ses kalitesi ile hissedebileceğiniz ve duygularınızı harekete geçirecek bir teknoloji sunuyor. Rahat kullanımıyla fark edilmeyecek derecede ergonomik bir deneyim sunan Nothing Ear (Stick) ile ister müzik dinleyin, ister oyun oynayın, her zaman sesi yanınızda hissedin. Gün boyu farklı ortamlarda kullanacağınız düşünülerek konforlu kullanım rahatlığıyla tasarlandı.

Yeni Hyundai KONA

Nothing Ear (

Özel sürücü ile çok daha net ses deneyimi

12.6 mm dinamik özel sürücüsü ile kablosuz kulaklıklarda en hassas sürücülerden birine sahip olan Nothing Ear (Stick), güçlü ve net bir ses deneyimi sunuyor. Tüm sesleri tam olarak duymanız gerektiği şekilde ayarlıyor ve kulaklığı taktığınız anda bas kaybını algılayarak ekolayzer seviyesini en uygun ayara getiriyor.

Dip sesleri ve tiz performansıyla da öne çıkan kulaklık modelinde üç adet yüksek çözünürlüğe sahip mikrofon bulunuyor. Sahip olduğu akıllı algoritmalar ile rüzgarlı anlarda, kalabalık ortamlarda ve farklı senaryolarda bir milyondan fazla sesi anında analiz ederek ortam sesinden temizliyor ve çok daha net görüşmeler yapmanıza olanak sağlıyor.

Nothing Phone (1) ile tam uyumlu çalışan ve ses deneyimini bir adım ileri taşıyan Nothing Ear (Stick), Hızlı Eşleme özelliği ile tüm Android ve iOS modellerinde hızlı ve kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Telefonunuzda oyun oynarken otomatik olarak düşük gecikme moduna giriyor ve telefondaki görselliğe uygun olarak hassas derecede ses iletimi sağlıyor.

Nothing Ear (

Hareket kontrollerini de özelleştirebildiğiniz kulaklık modelinde hızlı ayarlar sayesinde orta ve yüksek frekans seviyeleri gibi ekolayzır ayarları ve çok daha fazla ince ayarlar Nothing X uygulaması üzerinden kolayca yapılabiliyor.

Tüm gün süren pil performansı

7 saate kadar dinleme süresi ile harika bir performans sunan Ear (Stick), sadece 10 dakikalık şarj ile yaklaşık 2 saat kullanım sağlıyor. Ayrıca şarj kutusuyla birlikte 12 saat, sadece kulaklıklarla 3 saat konuşma süresi sunuyor. Bir kez şarj ile tüm gün rahatça kullanabileceğiniz kulaklık modeli, benzersiz bir ergonomiye sahip olan kılıfı ile ceplere rahatça giriyor.

EA’den tek kişilik Black Panther oyunu geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir