Chery OMODA, 6 ayda 70 binin üzerinde ihraç edildi

OMODA

OMODA, Haziran 2023’deki 14.047 adetlik ihracat rakamı da eklendiğinde, Ocak-Haziran 2023 arasında toplamda 70.821 adetlik toplam ihracat sonucuna ulaştı.

2023’ün ilk 6 aylık ihracat rakamlarında 70.821 adede ulaşan marka, sadece haziran ayında, 14.047 adetlik Çin dışı pazarlara teslim edildi.

Tüm dünyada 10 farklı pazara giriş yapan OMODA, kademeli olarak stratejik bir küresel pazar düzeni uyguladı. Marka, haziran sonu ve temmuz başında, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Avustralya’da bir dizi marka ve ürün aksiyonu gerçekleştirdi. Marka’nın ilk araç grubu İspanya’ya resmi olarak giriş yaptı ve AB pazarına girme yolunda önemli ilk adımı attı.

Yeni Hyundai KONA

OMODA

Avustralya’da OMODA, ünlü Gold Coast Maratonu’na sponsor oldu. MarkaA, böylece temmuz ayının ilk haftasında Queensland’deki Gold Coast Maratonu katılımcıları arasında kendini gösterdi.

Aynı zamanda da  Malezya’da resmi olarak 6 Temmuz’da yerel pazar girişini yaptı. Bu sayede Endonezya’nın ardından Güneydoğu Asya pazarına ikinci defa giriş yaparak varlığını genişletti.

OMODA

Malezya lansmanı gerçekleştirildi

 2023 yılının ikinci yarısına girerken,  merakla beklenen ve çok satan modelini Malezya pazarına sürüyor. Son derece ileri görüşlü ve gelecek odaklı bir teknolojik otomotiv modeli olan markaA, yeni enerji trendinde doğru karar anlamına geliyor.

Bu doğru kararlardan biri olarak yeni enerjili araç modeli OMODA 5 EV’nin yollara çıkartılması planlanıyor. Bu yılın son çeyreğinde küresel olarak farklı pazarlarda boy gösterecek yeni model, OMODA’nın gelişimini daha da ileriye taşıyacak.

Microsoft ile FTC arasındaki savaşta kazanan belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir