Nokia Lumia 830, 730 ve 735 Tanıtıldı

Lumia 830 730 ve 735

Microsoft, en yeni Windows Phone 8.1 işletim sistemi kullanılan Nokia Lumia 830, Lumia 735 ve Lumia 730 akıllı telefonlarını tanıttı. Yeni cihazlar, piyasanın en iyi kamera teknolojisini erişilebilir fiyat aralıklarında sunuyor.

Microsoft yeni telefonlarla birlikte, telefon kullanım alışkanlıklarına yenilik getiren iki yeni aksesuarını ve Lumia akıllı telefonlara ekstra özellikler ve yenilikler getiren Lumia Denim güncellemesini de tanıttı.

Lumia-830,-730-ve-735

  • İnce tasarımıyla Lumia 830, optik görüntü sabitleme ve PureView görüntü teknolojisi gibi öncü teknolojileri daha fazla kullanıcıyla buluşturan hesaplı bir amiral telefon.

  • Geniş açılı, önden çekim yapabilen kameraları, uygun fiyatı, ince ve kompakt stiliyle Lumia 730 ve Lumia 735, âdeta Skype görüşmeleri yapmak ve selfie çekmek için üretilmiş.

  • En son Windows Phone 8.1 güncellemesinin getirdiği yeni özelliklerle, Lumia Camera gibi yüksek hızda kaliteli görüntü sağlayan özel fonksiyonları bir araya getiren Lumia Denim güncellemesiyle, Lumia serisinde mevcut olan diğer akıllı telefonların özellikleri de her geçen gün gelişiyor.

Microsoft Mobile Cihazlar Satış Kurumsal Başkan Yardımcısı Chris Weber “Bizim stratejimiz Microsoft’un sunduğu dijital iş ve yaşam deneyimlerinin en iyilerini bir araya getiren olağanüstü cihazlarla insanların telefonlarıyla daha fazla şey yapabilmesine olanak tanımak. Lumia 830, Lumia 735 ve Lumia 730, Microsoft’un Skype, Microsoft Office ve OneDrive gibi popüler servislerini tasarım ve görüntüleme açısından benzersiz Lumia yenilikleriyle birleştiriyor ve kullanıcılara erişilebilir fiyatlarla değer katan deneyimler sunuyor” şeklinde konuştu.

 Philips A1-PRO kulaklıkları Armin van Buuren ile Birlikte Tasarlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir