Nokia 9 Pureview ve Galaxy S10+ kamera karşılaştırması


Profesyonel kameralara taş çıkartan iki akıllı telefonu karşı karşıya getiriyoruz. İşte Nokia 9 Pureview ve Galaxy S10+ kamera karşılaştırması.

Günümüzde akıllı telefonlar, profesyonel kameralar ile yarışacak seviyelere geldiler. Elbette bu durumda üreticilerin kamera tarafına yaptıkları yatırımların katkısı yadsınamaz.

Geçtiğimiz sene Huawei, satışa sunduğu amiral gemisi modeli P20 Pro’da 3 ana kamera modülüne yer vererek bir ilki başarmıştı. Bu pek çok üreticiye de ilham kaynağı oldu. Şimdilerde satışa sunulan amiral gemisi modellerinde 3, 4 hatta 5 ana kameraya yer verildiğini görüyoruz. Bugün ki karşılaştırmamızda yer alan modellerde de 3 ve üzeri kamera sayısı bulunmakta.

En hızlı kameraya sahip akıllı telefonları öğrenmek için tıklayın

Nokia 9 Pureview 5 kameraya sahip modülüyle dikkat çekerken, Galaxy S10+’ta ise 3 ana kamera yer alıyor. Peki kamera sayısı kaliteli fotoğraf çekme konusunda nasıl bir rol üstleniyor?

Nokia 9 Pureview ve Galaxy S10+ kamera karşılaştırması tam olarak da soruya yanıt veriyor. Nokia 9 Pureview ve Galaxy S10+ ile aynı açıdan aynı ışıkta çekilmiş olan fotoğraflara bakarak hangi telefonun kamera konusunda daha başarılı olduğuna karar verebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Nokia 9 Pureview ve Galaxy S10+ kamera karşılaştırması için hazırlanan fotoğraflar ile başbaşa bırakalım.

(Diğer karşılaştırma fotoğraflarına ulaşmak için lütfen sayfayı değiştiriniz.)

Nokia 9 Pureview ve Galaxy S10+ kamera karşılaştırması


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin