Ana sayfa Genel Netflix Witcher dizisini korku öyküsü mü yapacak?

Netflix Witcher dizisini korku öyküsü mü yapacak?

TV dünyasında çok büyük bir kavga patlak vermek üzere. Dünya çapında on milyonlarca hayranı olan Witcher serisini dizi film haline getiren Netflix Witcher dizisini korku öyküsü olarak tasarlamış olabilir mi?

Bu olasılık şimdiden Witcher hayranları arasında büyük bir tartışma yarattı. Fantasy/RPG türünde bir oyun olan Witcher’da ana tema “korku” değil. Oyunun öyküsü krallıklar, büyücüler, savaşçılar, lordlar, komutanlar arasındaki ilişkileri ve çatışmaları anlatıyor. Ancak dizi bu gerçeği göz ardı ediyor olabilir.

Netflix Witcher ruhunu hiç anlamamış

Kendine has bir fantezi dünyası olan Witcher’da “canavarlar” sadece bir aksiyon öğesi olarak kullanılıyor. Oyunun yapımcısı CD Projeckt Red bu formül sayesinde, Witcher’ı rahatsız edici bir korku öyküsü değil, etkileyici bir macera olarak hayata geçirmeyi başarmıştı.

Ancak Netflix’in hazırladığı dizinin görsel yönetmeni Julian Parry verdiği bir röportajda, dizinin korkunç canavarlarla, hayaletlerle, korku öğeleriyle dolu olduğunu ağzından kaçırdı. Dizinin bir fantezi öyküsünden çok korku öyküsü olduğunu dile getirdi.

WhatsApp Netflix tanıtımlarını oynatacak

Şimdi herkesin merak ettiği detay şu: Karanlıktan fırlayan canavarlarla ekran başındaki seyircileri ürkütüp yerinden fırlatmak gibi ucuz B Movie hilelerine başvuran bir Witcher ne  kadar beğenilecek?

Olmadı bu Netflix, bizimle değilsin.

netflix witcher

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler