The Witcher hayranlarına müjde! Netflix’ten The Witcher dizisi geliyor


The Witcher hayranlarına müjde! Netflix’ten The Witcher dizisi geliyor. İşte kitapların yazarı Andrzej Sapkowski’nin danışman olacağı dizi hakkındaki detaylar.

Son zamanlarda Marvel’s The Defenders dizisi ile haberlere konu olan Netflix, kitap severleri ve oyuncuları sevindirecek bir gelişmeye imza attı. Netflix’ten The Witcher dizisi geliyor. Firma son dönemlerin en başarılı oyunlarından birisi olan The Witcher’in dizisini yapma kararı aldı.

CD Projekt Red’in geliştirdiği RPG türündeki The Witcher serisi, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin kitaplarından ilham alınarak geliştirilmişti. Dolayısıyla Netflix dizisi bu kitaplar üzerinden yürüyecek. Yine de dizinin oyunla alakalı olacağını söyleyebiliriz. Zira oyun serisi de kitapların izinden gitmişti. Ancak dizi, esasen kitap serisine bağlı kalacak.

Kitapların yazarı Sapkowski konu hakkında “Netflix, hikayelerimin uyarlamasını yapacağı için çok heyecanlıyım. 30 yıldan fazla zamanımı harcayarak yazdığım kitaplarımın temeline bağlı kalınacak” şeklinde konuştu. Andrzej Sapkowski, dizide kreatif danışman olarak yer alacak. Bunun yanısıra dizinin yönetmeni ve oyunculari ise henüz belli değil. Dizinin ne zaman gösterime gireceği de henüz belli olmayan detaylar arasında. Ortada şimdilik pek bir bilgi yok ancak özellikle oyuncuların, The Witcher dizisini merakla bekleyeceğinden eminiz. Bakalım Netflix önümüzdeki günlerde hangi gelişmelerle karşımıza çıkacak?


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git