Ana sayfa Genel Netflix Transformers dizi için trailer yayınladı

Netflix Transformers dizi için trailer yayınladı

Popüler online yayın servisi Netflix Transformers dünyasını animasyon dizi olarak abonelerine sunacak. Yeni animasyon dizinin ilk trailer’ı ise yayınladı.

Transformers’in öyküsünü en baştan anlatacak gibi görünen Trailer, üç bölümlük “War For Cybertron” öyküsü ile başlayacak. Ardından ise Decepticons ile savaşlarında gezegenlerini kaybedecek olan Autobot’ların dünyaya geliş öyküsü anlatılacak.

Netflix Transformers fanatiklerini kendine çekecek

Dünyada ise, insanlarla yaşadıkları çatışma, yanlış anlaşılma ve insanlara kurdukarı politik ilişkiyi anlatan bölümlerle karşılaşacağız. Ve elbette, Decepticons robotlarının dünyayı bulmasıyla Autobotlarla insanların kurduğu müttefik ilişkisi anlatılacak.

Öykü filmlerdeki öykü ile paralel ilerleyecek gibi görünse de çizgi dizide filmlerde olmayan pek çok detayın ve yan öykünün anlatılacağı tahmin ediliyor.

Transformes teknik olarak çocukları hedef alan bir dizi olsa da, Transfomers karakterleriyle büyüyen pek çok çocuğun artık yetişkin yaşlarında olduğunu da unutmamak gerekiyor. Dolayısıyla çizgi dizinin yetişkinlerden de seyirci toplaması mümkün görünüyor. Ancak çizgi dizilerin bir diğer özelliği de, pahalı dizilerin çekimine onay vermeden önce çizgi diziyle ilgiyi ölçme amacına taşımaları olabiliyor.

Yani, Disney+ ile yoğun rekabete giren Netflix’in, Transformers’ın sinema kalitesinde bir dizisini yaptırmayı gündemine alması çok büyük sürpriz olmayacak. Ancak çok pahalı animasyonlarla yayına hazır olabilecek bu pahalı diziden önce çizgi dizi ile fanatiklerin ilgisini ölçmek istemesi mümkün görünüyor.

The Witcher 2. sezon onayını aldı! İşte oyuncu kadrosu!

Yeni çizgi dizinin ne zaman yayına gireceğine dair net bir tarih bulunmuyor ancak Trailer’ı yayına girdiğine göre çizgi filmin kendisinin de çok uzakta olmayabileceği tahmin ediliyor.

Netflix Transformers

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler